Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tvl komplikace?? Nemá být náhodou v celém článku kompilace? 😂😂

  Prosím vás Tome, zkuste si to nejdříve vygooglit a pak až psát komentář, ať nejste za blbce. díkec :)

  Romane, že se vůbec zbytečně dohadujete, někdo ze čtenářů zkrátka nepochopil, že jeden a ten samý výraz může mít více významů, a sám Apple tohle označení používá, Co mě v této diskuzi překvapilo je právě to, jak hloupě vás někdo opravil na “kompilace”, a ještě si je jist svojí pravdou ;)

  Dane když mě to vždy pak přijde tka, že pokud se neozveme, tak jsme za idioty, protože někdo další si řekne, haha no vidiš to je pravda, píší nesmyslná slova – protože to jeden blb napíše v diskusi. To me pak nedá a prostě reagujeme…. ale ty lidi se o své hlouposti hádají hodiny a hodiny :)

  Pánové, než tady ze sebe budete opět dělat negramoty (až na pár světlých výjimek), nastudujte si, co komplikace v hodinářství znamenají a možná i to, zda a jak Apple toto označení používá.

  Ano, všude se používá „komplikace“, i Apple všude hovoří o „komplikace“. Jen místní banda negramotů zase potřebuje za každou cenu se navážet do autora. I kdyby byl sebelepší článek, vždy se vyrojí řada blbců co bude mít kecy následovaná stádem Apple haters.

  Pisálci se do večera nudí a tak se to tady jen hemží samými inevektivami – s překvapením jen ze strany redakce.
  Na tom nic nemění fakt že přikládat slova kterým se nerozumí se musí umět.
  Čeština je krásný jazyk …

  Vidím 19 komentářů u článku, říkám si: „aha, asi nějaké revoluční pojetí ciferníků, když je to tak komentováno“. Jdu se nadšeně podívat do diskuze a zklamaně zjišťuji, že se tu zase a znova řeší dokola hodinářský výraz „komplikace“, jako ostatně pod každým článkem, ve kterém ho redakce LSA použije 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ Ach jo.

  Nestačím se divit co tu z některých komentujících padají za moudra. Sám jsem nevěděl, že v hodinářství se používá výraz komplikace tak jsem si to vyhledal. Zjistil jsem, že na klasických hodinkách je to vlastně to samé co je v Apple Watch (u Apple Watch jsem věděl, že se to jmenuje tak jak píše redaktor). Příště zkuste zabrousit třeba na oficiální stránky Apple kde o tom určitě něco najdete, třeba zde: https://www.apple.com/cz/apple-watch-nike/

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.