Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je vtip :D Vlastně úplně stejné, jako předešlé generace. Člověk by si řekl, že se budou snažit přidat nějakou funkci, kterou nabízí konkurence. Ale ono je to několikátý rok zase stejné…včetně baterie. Ale tak hlavně, že máme u iPhonu plastové anténky z recyklovaného plastu.

  Tak koukám že letos ušetřím. Stejnej kolotočářskej hnus, jako předchozí roky… A to jsem už byl odhodlanejch do nich jít, když měly mít hranatej design ala iP12…

  Vzhledem k tomu, že jsem chtěl updatovat z trojek (které pořád slouží) a koupit LTE verzi, tak si stejně asi ještě počkám, protože jsem u O2 a ty to stejně nenabízí 😂

  Mam vypite nakolko sme mali navstevu nesledoval som keynote. Ale na obrazkoch ja nevidim hranate hodinky ale len opat oble. Dobre vidim alebo zle?

  Chcel som už update AW3 na tieto nové ale asi nič z toho tak to vidím že nakoniec skončím u garmig hodiniek.

  Ja presne tak isto. Tešil som sa aspoň na “mini revolúciu” ako tomu bolo minuly rok u iP 12. Takze žiaľ budem meniť watch 3 za Garmin.

  Taky by mě zajímalo, které si vyberete. Mám staré samsungy Galaxy a chtěl jsem konečně přejít na AW 7, ale vzhledem k prakticky žádným zlepšením se mi moc nepozdavaji a už dříve jsem laboroval, jestli nekoupil Garminy.

  Rikal jsme si ze jestli budou opravdu hranatý, tak bych to možná zvaziil …. ale porad je to ocucané bombou …

  Takže zůstáváme u svých tvelkych tezkych klasických automatu na levé, a u Fitbit (teď uz jsou preorder na 5 ) na prave ruce ….

  No vzhledem k tomu ze všichni včetně vaši stránky informovali s temer jistotou řez budou hranatý…kde se stala chyba…co by se neudělalo pro sledovanost chápu :-)

  Překvapivě redakce pořád tvrdí: Při pohledu na nové hodinky vás ihned trknou do oka hranatější tvar, který dává vzpomenout na iPhony, iPad Air a další produkty. Je tedy hezké, že se společnost snaží sjednocovat i design. :D sjednocené není nic a hranatější oproti AW 5,6 nejsou :D

  Přesně tak, články nachystány dopředu! Hranatější nejsou a o 40% tenčí také NE! O 40% jsou tenčí okraje kolem LCD!!

  „Hned v úvodu bylo řečeno, že jsou o 40 % tenčí než předešlá generace.“ Bože… to už je fakt moc

  Čekal jsem po těch letech co jsou AW na trhu hlavně vylepšenou výdrž baterie a to alespoň dva dny plného provozu. Hodinky v roce 2021 za 12k co vydrží den, výsměch, takže se začínám poohlížet u konkurence.

  že iShit roku je MagSafe „Power“ banka. Ó jak KRUTĚ jsem se mýlil…
  Tim & spol. tímto opět dosáhli Nového Dna ve své nekonečné rea(B)lityšou: Co „vše“ a za KOLIK snese iOvce :(

  si, že původně měly být sedmičky opravdu hranaté a toto je (po nějakém kruciálním nezdaru) plán Bé(ééé ;) Ale třeba cupertinským jen příliš fandím… Ať tak či onak na každý pád tu máme tento stamilionkráte převa či spíše furt nedovařený zmetek/nepodarok :((( Že jim není HANBA, furt nám tuto stále smutnější bezvýdržku tlačit……….

  (..ano, už vím, že naprosto bláhově…) na NOVÝ konečně DESIGNOVĚ kompatibilní KRÁSNÝ kousek HW s VĚTŠÍ VÝDRŽÍ a teď (ZAS!!!) „tohle“ :((( Velebnosti, kam sme to dojeli? Du blejt!

  Važena redakce, usudzovat na zaklade domienok, že staršie řemínky nebudu sediet na nove apple watch 7 a opačne len z toho, že su vypredane po vsetkych applestorech kvalitnejšie remienky je z vašej strany ubohost, zklamany som z toho a už Vás nebudem čitat

  Nepřináší sice nic moc nového ale vypadají pěkně. Prostě se zaměřili na menší vylepšení jako větší display, odolnější konstrukce, přesnější senzory, a pod. zkrátka věci které je taky třeba občas vylepšit. Samozřejmě mohli přivést víc nových změn ale třeba nás překvapí příští rok.
  Kdo chce si koupí, kdo nechce si nekoupí, jednoduché, není třeba hned „hejtit“.

  Čekal jsem také alespoň lehké posunutí výdrže a aspoň jednu funkci navrch. Bohužel, zázraky nejdou dělat vždy a budeme muset čekat. U konkurence jsou rádi, že jim s něčím zase neutekli a teď musí čekat co vymyslí aby mohli opět dotahovat. Garminy OK ale rozhodně to nejsou AW a nelze to porovnávat. Jde o preference. Samsung OK, ale tam je to to samé v bledě modrém s rozdílem designu a navíc jsou těžší. Výdrž je +- stejná. To co udávají bez zapnuté GPS umí AW taky. Na druhou stranu jsem potěšen designem.

  Mel jsem AW3, ted mam AW5 tak jsem si myslel, ze pujdu do AW7. No zatim nevim. Laka me LTE. Ale jinak asi moc duvod neni. Pujdu si je prohlednout a uvidim.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.