Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Shift Keyboard – Swipe & Type

V případě jablečných hodinek si bohužel musíme vystačit s diktováním, které naštěstí funguje relativně uspokojivě. Sami ale musíme uznat, že v některých případech bychom spíše uvítali klasickou klávesnici. Tu vám dokáže poskytnout aplikace Shift Keyboard – Swipe & Type, díky které dokážete psát zprávy klasickým dotykem.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Camera М

Kvalita fotoaparátů v případě jablečných telefonů šla během posledních let značně nahoru a s pomocí nativní aplikace Fotoaparát se navíc dokážete postarat o vcelku kvalitní snímky. Co když ale chcete něco více? V takovém případě by se vám mohla zalíbit aplikace Camera M, která přináší řadu parádních možností. Konkrétně vám umožní manuálně změnit ISO, expozici a řadu dalších. Scénu lze poté ovládat i prostřednictvím Apple Watch.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Loop & Dot

Jablečné hodinky lze samozřejmě využít i na jednoduché hry. V tomto směru by vás mohla potěšit aplikace Loop & Dot, kterou si navíc dnes můžete stáhnout zcela zdarma. Funguje to navíc velice jednoduše – budete hrát za kruh, kdy vaším cílem je chytnout tečku, anebo úplně naopak. Zvládnete to?

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.