Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Diktatura v plné své kráse 😔

    Proto to soud odsoudil, diktovat kde si co muzu a nemuzu koupit je komouska sracka

    Takže diktovat majiteli obchodu, co má prodávat, kolik na tom může mít maximálně marži… se ti zdá úplně normální a nekomunistický? 😁 Kup něco v Penny, projdi kolem pokladny bez placení s tím, že to zaplatíš vedle v Lidlu, uvidíš jak na tebe budou koukat ty jeden komunisto 😉

    Nechapes, kdyz si koupim icrap tak je muj a muzu si tam instalovat co chci a platit komu chci. Skodovka mi taky nediktuje kolik % ma mit z benzinu co do ni naliju. Jestli to nechapes, tak ti asi opravdu zbyva jenom brecet a mlatit pestickou do stolu

    Není to tak, pane Hobo. Když máte icrap, tak si tam bohužel nemůžete dávat všechny ty báječné věci, které chcete platit jinde (ano, vím, Netflix..). Voni to halt nechtěj a ani se s tim teda moc netajej, ty zlouni jedni. Ale zas máte krásnou příležitost hned mazat na GigaBožandroid ,tam se svobodně nadechnout a začít cálovat komu jen chcete. Hurá na to!

    A pro Apple je snad výhra, že musí podle soudu povolit další způsoby nákupů v aplikacích? Kdyby byla, asi by mu neklesly za pár hodin akcie tak, jak klesly. A jen tak mimochodem – Mobilmanie je asi jediné médium na světě, které píše, že Apple vyhrál.

    Nemusite se vztekat, jen poukazuji na to, ze vyhra/prohra je o uhlu pohledu. Epic dle Vas vyhral, ale pravdepodobne se odvola, protoze doplacet Applu obri usly zisk se jim nebude chtit :-)

    A Apple snad prohrál? Apple NEMUSÍ povolit další externí obchody na své platformě (EGS), Apple nemusí zprostředkovávat jinou přímou platební bránu, stačí pouze odkaz na ni nekam do rohu aplikace, kde bude mít člověk ještě více práce s vyplnovanim atd. k tomu dostane odškodné, k tomu nemusí vracet Fortnite na svou platformu a k tomu dostal požehnání soudu, že se nejedna o monopol. To je výhra jako prase, aspoň budou mít klid minimálně pár dalších let od antimonopolních úřadů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.