Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A pořád to vypadá jak šmuk z vietnamské tržnice…

  Vidíš a ty hodinky, které nevypadají jako šmuk z vietnamské tržnice se naopak velmi málo prodávají. Divné, ne?

  je vidieť že ste nikdy Apple Watch naživo na svojej ruke nevideli, nepoužívali ste ich a neviete aké je ich primárne určenie.
  Vám možno pripomínajú niečo z vietnamskej tržnice, ale tie milióny predaných kusov hovoria o tom že je to funkčný a pre cieľovú skupinu dizajnovo vydarený kúsok. Navyše, kto Vám bráni kúpiť si k tomu náramok ako sa Vám páči (sú ich tisícky, to je obrovská výhoda) rovnako si viete prispôsobiť aj samotný vzhľad rôznymi krytmi či obalmi (existujú aj pekné karbónové kúsky), k tomu si nastaviť pekný allways on ciferník a zrazu tie hodinky vyzerajú ako chcete. Áno nebudú okrúhle, to sa nedá zmeniť

  To shagy: Já vím, jak ty hodinky vypadají a co umí. Mají je obě dcery (holt cílová skupina Apple). Ale s těma „hodinkama“ můžeš dělat co chceš a nic hezkého z toho nevykouzlíš. Sám nosím výhradně jen klasické hodinky, kterých střídám spoustu k různým příležitostem. A jediné chytré, které bych momentálně snesl a splňovaly požadavky na funkčnost a vzhled, jsou Galaxy Watch4 Classic. Tu jablečnou hrůzu fakt ani omylem.

  Primarni urceni aw je nabijet je 2x denne a machrovat, ze v nich je webovy browser a umi lte. Sice je to k nicemu, ale to je spousta veci od Applu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější