Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže dizajn furt tak pro třináctiletý holčiny :( Proč neudělají i nějaké společenské pro pány, pěkné masivnější s lunetou a klasicky kulaté. Tohle už je za ty leta tak okoukaný až je to smutný

  Tak smutne a okoukane, ze jsou Watch nejprodavanejsi hodinky na svete :-D Bez jeste poradit do Omegy a Rolexu, jak delat design,
  a at konecne zmeni desitky let stary vzhled svych ikonickych modelu. Protoze pan PC chce dohanet mindraky necim masivnejsim na zapesti.

  Prodávané jsou dobře, ale vypadají lacině. Jako Apple uživatel co chce hezky vypadající chytré hodinky, co vypadají jako hodinky, tak musím ke konkurenci bohužel. Co nechápete na tom, že ten ošklivej kolotočářskej vzhled AW se nemusí líbit každému? Třeba kulaté ciferníky na tom hranatém dipleji vypadají opravdu „úžasně“. A Omega a Rolex netrpí nedostatkem dizajnově odlišných kousků :)

  Klasická iOvce… Kdybych měl na výběr mezi kulatým a tím současným hnusem, tak volím kulatý…

  No nevím, co by to Applu udělalo, kdyby dělal třeba dva druhy hodinek, jeden pro kolotočáře a puberťačky, co by vypadaly jako doteď a pak nějakou elegantní verzi pro ostatní. Ale asi se mu prostě nechce no… prodeje jsou a budou díky lojalitě Apple komunity silné, taky jiné hodinky s Applem moc hladce nespolupracují díky restrikcím ze strany Applu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.