Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  no, bodejď by Apple nevynutil tento šmírovací aparát i u ostatních aplikací

  Zklidnete se, proste problem to je ! Jen bych xhtel vedet zda to dokážou nacpat treba do signálu nebo threemy. To by byl jejich konec , chapu ten účel , ale šmirovani to proste je

  Šmírování to je a kdo říká že ne, tak si lže sám sobě. Dneska je to v zájmu ochrany dětí, zítra to bude k potlačování názorů a politické opozice a nakonec k odstraňování nepohodlných lidí. Tak to prostě je, tak to bude, a proto byl tenhle nástroj vytvořený. A Apple chce tak moc, aby jsme všichni používali iCloud, že už k teď placené službě přibude ještě další úroveň placené služby v nadcházející verzi systémů jménem iCloud+, která se šmírováním ale vůbec nic neudělá, akorát přitáhne další dolárky a ještě více uživatelů iCloudu. Ten odpor je ale překvapivě velký, takže se třeba mýlím a lidi nakonec nebudou tak hloupí. No uvidíme.

  Bravo Apple! 👍👏🏻, kdo jiný by měl mít zájem na tom, udělat svět lepším místem. Snad se časem dočteme, jak tato funkce zachránila sexuálně týrané děti, odhalila pedofilní skupiny a všechny ty úchyláky poslala užívat si vězeňskou romantiku na co nejdelší možnou dobu (i když tahle svoloč nemá v lochu moc dlouhou životnost).

  Ako to prosimta odhali pedakov, ked sa uz dva tyzdne vsade pise, ako to bude Apple smirovat.

  Vsetci pedaci teraz prejdu hocikde inam z iOS.

  Kolik je pedofilů ve společnosti? Nepředpokládám, že více než 4 procenta. Z toho 90 procent jsou lidé, kteří jsou neškodní. To není bagatelizace problému.
  Jenom chci říci, že kvůli 4 procentům budou šmírováni všichni? Aby totiž někdo mohl zjistit závadné fotky, musí projít všechny fotky. Včetně těch, kteří si někteří dělají společně se svou přítelkyní v intimních chvílích? A co bude dál? šmírování sms, emailů, telefonních hovorů?
  Všechno již jde. Ale začíná to dostávat nový rozměr. Takový Orwellovský.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.