Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Apple TV má hlavně ty tři procenta díky členství zdarma. Jinak stačí měsíc, shlédnout to zajímavé co tam je a odejít….

    Bohuzel pro Apple, je to tak. Porady a i filmy na Apple tv mi prijdou kvalitni, ale stacilo by, kdyz si za rok zaplatite clenstvi jednou za ctvrt roku vzdy na mesic, vse vyluxovat a pak zase prijit az po 3-4 mesicich.

    Nabídka je na rozdíl od té hudební moc roztříštěná. Disney+ roste díky tomu, že se stále rozrůstá na nové trhy. Až bude všude a nebude kam expandovat, začne taky stagnovat či mírně klesat. Dokud někdo nepochopí, že jedině sjednocením s konkurencí je možné prorazit a získat dominantní postavení na trhu a stabilní příjem, budou uživatelé různě migrovat mezi jednotlivými službami. Škoda že se Applu nepodařilo s Apple TV+ to stejné jako tehdy s iTunes a následně Apple Music.

    kdo chvíli stál, již stojí opodál aneb pozdní příchod / nezachycení trendu/ů se v byznysu většinou trestá tvrdě. Ve stále inflačnějším segmentu jak co do kvantity, tak ještě hůře kvality tím spíše.

    Troška nechapem prečo neustale mate tendenciu porovnavat AppleTV + s Netflixom a dalsimi sluzbami, AppleTV+ je zalozena uplne na inom principe, Apple sa podiela na tvorbe filmov v plnej miere, neberie tuto sluzbu ako hlavny produkt

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.