Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V posledním roce se školy potýkaly s náročnou výzvou, která nese označení distanční výuka. Neuvěřitelně se tak snížila socializace žáků, jelikož vše probíhalo v on-line režimu. Horší je, že nejistý je i průběh nadcházejícího školního roku, ačkoliv se teda veřejný život začíná probouzet.

Ještě pár týdnů nás dělí od startu dalšího pololetí, což je mimochodem perfektní příležitostí na přípravu. Globální pandemie navíc ukázala sílu počítačů a softwaru. Přesně z tohoto důvodu se o slovo hlásí oblíbený obchod Godeal24 s jejich akcí Back-to-School, kdy si za bezkonkurenčně nejnižší ceny můžete pořídit například operační systém, případně aktualizovat váš počítač.

Godeal24 je internetový obchod, který se specializuje na prodej 100% funkčních a legálních softwarových klíčů. Ty si navíc můžete pořídit s 50-60% slevou. V rámci současné kampaně cílené na studenty a žáky si tak můžete pořídit například kancelářský balíček Microsoft Office za pouhých 22,59 € či systém Windows za 7,99 €. Nepropásněte proto tuto unikátní akci a pořiďte si software, který zkrátka nemá konkurenci.

godeal backtoschool
Zdroj: godeal

Nejlepší Back-to-School kampaň roku 2021 – Aneb pracujte a studujte efektivněji!

Windows 10 za pouhých 7,99 €

Godeal24 nabízí speciální slevy na vybrané produkty od Microsoftu. Například si nyní můžete aktualizovat systém vašeho počítače za pouhých 7,99 €, a to aniž byste museli použít slevový kupón. Obchod poté ještě nabízí řadu dalšího perfektního softwaru spolu se skvělou zákaznickou podporou, díky čemuž  o nákup nemusíte mít žádné obavy.

Windows 10 Home nebo Server 2019 za polovinu s kódem SGO50

Godeal24 vám nabízí bezpečný a nejvýhodnější způsob, díky kterému si můžete pořídit originální software pro váš počítač, případně aktualizovat starší verze. Sleva 50 % se vztahuje na níže vypsané produkty, u kterých ale nesmíte zapomenout v košíku zadat kód ve znění SGO50. Cena se vám následně automaticky sníží.

Sleva 60 % na zvýhodněné balíčky s kódem SGO60

Chtěli byste na vašem počítači co možná nejkomfortněji a nejefektivněji pracovat či studovat? Zároveň chcete mít počítač čistý a zabezpečený? V takovém případě jistě oceníte další zlevněné produkty na softwarové nástroje, jejíchž cenovka klesla až o 90 % v rámci současné akce. Tyto licence navíc zakoupíte bez nutnosti jakýchkoliv slevových kupónů. Nepropásněte tuto akci!

Celý nákup je navíc nesmírně jednoduchý a při placení máte na výběr z hned několika platebních metod. Bezplatné doručení je pak samozřejmostí. Mějte ale na paměti, že veškeré tyto slevy jsou časově i početně omezené. Přesně proto byste nad koupí neměli příliš dlouze otálet, aby na vás ve finále vůbec vyšlo.

Jak zaplatit přes PayPal

V obchodě GoDeal24.com navíc můžete zaplatit za pomocí bezpečné služby PayPal, na kterou se denně spoléhají tisícovky lidí. Jednoduše vám stačí přejít k samotné platbě jako host či registrovaný uživatel a zvolit platbu skrze Cwalletco. Následně stačí klepnout na Place Order a objednávku tak potvrdit. Tímto se přesměrujete k samotné platbě, kde si budete muset vybrat platební metodu. Poté se vám objeví řada platebních metod, kde si už jen stačí vybrat PayPal (nebo přímo platbu kartou) a nadále postupovat přímo na PayPalu. Celý proces si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Pokud byste však narazili na jakýkoliv problém, případně se jen chcete na něco zeptat, můžete kdykoliv kontaktovat nepřetržitou zákaznickou podporu. V takovém případě stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a vzápětí se vám někdo bude věnovat. Samozřejmě všechny prodávané klíče jsou legální a lze je normálně používat. Jejich cena je nízká díky tomu, že se většinou prodávají přímo s počítačem a jedná se tak o proceduru, která byla schválena Soudním dvorem Evropské unie.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Související články

Dnes nejčtenější