Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple ešte stále nedokázal ani TouchID integrovať pod display (píše sa rok 21). A to už má touchID pod displayom kdejaký Huawei za 200€ dobrých pár piatkov, takže s Appláckym cítením pre inováciu alebo nejakú revolúciu napr. v podobe integrovaného faceID pod displayom som fakt klidný :D dovolím si tvrdiť že ešte tak na 3-4r úplne klidný :) Apple nie je inovátorom už dobrých pár r. to vieme všetci. Len doťahuje konkurenciu, čo je dosť smutné na jednu z najbohatších značiek sveta… [Sent from iP 12 Pro (for iSheep)]…

  Obdivuji lidi, co si něco koupí a potom na to nadávají. Proč si nepořídíte, výše zmíněný, Huawei za 200€ a budete mít otisk prstu v displeji, který např. u Samsungu stojí za prd, osobní zkušenost na služebním telefonu. Proč je většina diskutujících tak negativních? Je mi vás upřímně líto. Vlastním iP12 Pro Max a jsem maximálně spokojen, kdyby se mně něco nezdálo, nebudu přece kupovat tak drahou věc!

  to bude tim, ze to sou trollove, co iphone nemaji =D ja bych touch id ocenil jen kdyz mam rousku. jinak bych ji nepouzival. Takze jen jako doplnek faceID. a na to by bohate stacila ctecka v power buttonu. nechapu proc cpat dalsi vec pod display. navic kdyz ctecka ma mensi zabezpeceni.

  Přemýšlel jsem o Touch ID v power tlačítku, ale to by člověk potom nesměl mít žádný kryt, protože by to bránilo prstu. V kombinaci s Apple Watch tuto funkci nepostrádám, odemykat mobil lze i v roušce, platit lze hodinkami.
  Smysl tedy dává opravdu umístit čtečku do displeje, ale to je potřeba ještě vylepšit. Současné mobily nefungují s touto funkcí k mé spokojenosti.

  Přesně tak jak jste napsal. Vlastním iPhone XS a FaceID nedám dopustit. Funguje za jakýhkoli světelných podmínek, včetně úplné tmy.
  Pak mám (musím mít) pracovní Samsung, který má sice větší displej, ale zato se nevejde téměř do žádné přední kapsy u kalhot. Kevšemu jejich řešení zeleného čidla v displeji pro skenování otisku prstu je tak neskutečně nepoužitelné, až bych se styděl něco takového přivést jako inovaci na trh. Po útrapách s naskenováním prstu jej přestává po cca dvou, třech dnech rozpoznávat a to jsem tomu dával šanci téměř půl roku.
  Vždy když jsem si řikal, že mám nejspíš něco s palcem, tak jsem ho vyzkoušel na přítelkyni iPhonu s TouchID, kde ho mám už cca dva roky naskenovaný a světe div se, z deseti pokusů se iPhone desetkrát odemkl a to má první verzi iPhonu SE kvůli velikosti.
  No a o jejich řešení skenování obličeje se raději zmiňovat ani nebudu. To je totální tragédie a stačí lehké šero a už to nejede.
  Takže bych řekl, že není tak důležitý, kdo je v něčem první, ale spíš jde o to, aby to co představí fungovalo jak má.
  iPhone přece taky nebyl první smartphone, ale byl to ten, co se dal ovládat lehce prsty a né jen nějakým stylusem.
  A za tím vším si stojím!

  Gogo1000: FaceID má jeden obrovský zásadní problém. Nefunguje s rouškou a té se zdá jen tak nezbavíme. Osobně bych uvítal kombinaci obou technologií. Neuvěřitelně mě u 11Pro štve, že při platbě musím stáhnout roušku, podívat se na telefon a zaplatit (nebo ťukat kód jak tydýt). U TouchID bylo daleko pohodlnější a rychlejší přiblížit mobil k terminálu s prstem na plošce. A to nemluvím o časech největší covid hysterie, kdy tě v obchodě nebo MHD za stáhnutí roušky důchodci pomalu kamenovali.

  Gogo1000: mě by zajímalo, co s těmi Samsungy děláte. Já mám už druhý Samsung se čtečkou v displeji a funguje mi od prvotního nastavení pořád stejně dobře.

  Leoš: Dokud budou méně bystří jedinci (bohužel je to doménou především v bývalém socialistickém bloku) považovat vlastnictví telefonu či jiných spotřebních věcí za kombinaci nedotknutelného náboženství a odznaku společenského postavení, budou tady takové hloupé a nenávistné příspěvky.

  Android idioti s jejich komentari o tom ze to i ty nejlevnejsi androidy maji nejmene 5 let opet nezklamali 🤦‍♂️Vy tupci pochopte uz konecne ze Apple tuto technologii chce udelat uplne jinak a hlavne poradne…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.