Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Dekuji za reakci, jestli myslite sleep timer, ktery je v sekci minutka a tam nastavit zastavit prehravani, tak ten bohuzel nefunguje pro prehravani z homepodu (nechapu proc, ale je to tak) Takze musim vzdy vyslovit Hey Siri, stop music in xy minutes. Coz sice neni narocne, ale Siri mi to vzdy potvrdi a to uz je pro me nezadouci, protoze ztlumit ji nejde a jeji hlas mou drahou zpravidla vzbudi 🙂
    A ja si rad k usnuti poustim zvuky deste, ktere ji nerusi, ale to potvrzovani od Siri je bohuzel neprijemne. Doufal jsem, ze to pujde v IOS 14,7 ale je tam jen odpocet.

    A čo riešenie problému počas prehrávania hudby cez airplay(napr spotify) kedy hudba prestane z homepodu mini hrať ale tvári sa ,že hrá a pritom homepod prestane vydávať zvuk ( hudba sa ani nepauzne )… myslel som si ,že mám vadný homepod mini tak som si na overenie kúpil ďalší a robí to to isté… homepody sú 3metre od routera… 5GHz + 2,4GHz v jednom(rovnaké SSID)… prípadne by pomohlo rozdeliť wifi a pripojiť homepody napevno k 2,4GHz?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější