Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Chápu správně, že připojením nabíječky k iPhonu a jeho nabití na 80% je energie cívkou přesměrována do BatteryPacku? Tedy že iPhone umí reverzní bezdrátové nabíjení? Ale pouze u BatteryPacku, tzn. zřejmě se jedná o další proprietární standard? Tedy již třetí v pořadí (AW má svůj, AP mají Qi a BP má „něco“)?

    Tohle je naprosto super využití Applí MagSafe technologie, nikde není potřeba tahat nevzhledné kabely mezi powerbankou a telefonem (snad brzy zmizí nabíjecí konektor úplně, akorát se do něho zbytečně práší). Tohle Apple vymyslel naprosto geniálně, tahle praktičnost a design jsou naprosto fenomenální. Kdypak se to “jen tak náhodou” objeví i v Lagdroidím světě u nějaký asijský cetky? 🤣

    V lagdroidím světě jsou nabíječky s bezdrátovým nabíjením k dostání již několik let. Možná dřív, než iPhone dostal funkci bezdrátového nabíjení.
    Že je to magnetické je asi dobrá vychytávka a s touhle předraženou chujovinou to dostává smysl. Jinak je ten magnet absolutně zbytečný. Stačí mít klasickou bezdrátovou nabíječku kam telefon opřeš pokud nejsi kopito, tak se trefis líp než na ten magnet.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.