Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft oficiálně oznámil novou verzi operačního systému Windows, která nese označení Windows 11 a k uživatelům se dostane zhruba kolem letošních Vánoc. Během následujících týdnů a měsíců si uživatelé v programu Windows Insiders mohou vyzkoušet všechny nové funkce a naučit se tak pracovat se systémem. My proto přinášíme souhrn toho, co byste o Windows 11 měli vědět.

Ve Windows Insider tkví síla

Pokud jste součástí programu Windows Insider, můžete si již nyní stáhnout vývojářskou verzi systému Windows 11. Podle Microsoftu si může každý, kdo je součástí vývojářského či beta testování vyzkoušet nový systém, a to dokonce i v případě, kdy nesplňuje hardwarové požadavky.

windows 11 godeal

Abyste se do programu WIndows Insider mohli přihlásit i vy, musíte otevřít Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Program Windows Insider.

Kdy se dočkáme

Již při představení Microsoft sdělil, že Windows 11 oficiálně vyjde v období vánočních svátku 2021. Sečteno podtrženo to znamená, že bychom se mohli dočkat někdy mezi říjnem (ti nejšťastnější) a prosincem. První aktualizace by se uživatelům měly začít objevovat 20. října. Nutno však podotknout, že se tohoto nedočkají všichni najednou a někteří si zkrátka budou muset počkat.

Nová nabídka Start

Nová nabídka Start se nově bude objevovat uprostřed obrazovky. Přesto si ji ale budete moci změnit tak, aby se nacházela na levé straně, jako tomu bylo doposud. Namísto „živých“ dlaždic pak Microsoft vsází na jednoduché a barevné ikonky.

Systém je zdarma!

Stejně jako tomu bylo u Windowsu 10, tak ani Windows 11 není výjimkou. Nový systém je totiž formou aktualizace zcela zdarma pro všechny dosavadní uživatele Windowsu 10. Vše, co k tomu jen potřebujete, je mít počítač s dostatečným hardwarem.

Pokud jste ale nováčci a teprve plánujete koupi systému Windows 10, máme pro vás excelentní zprávu. Nyní si totiž můžete přijít na originální licenci za bezkonkurenční cenu, kterou nabízí obchod Godeal24 v rámci akce Mid-Year Sale. Jedná se o neuvěřitelnou příležitost, kdy si můžete přijít na operační systém i kancelářský balíček s obrovskou slevou. Na již tak podstatně zlevněné produkty pak navíc můžete uplatit slevový kód ve znění SGO45, díky čemuž se vám cena dodatečně sníží o dalších 45 %. Windows 10 Pro tak získáte za neuvěřitelných 7,99 €. Godeal24 zároveň nabízí ještě 60% slevu na Office 2019 a další zvýhodněné balíčky.

godeal24 slevy

Windows 10 za 7,99 € 

Godeal24 nyní nabízí speciální akci na produkty Microsoft. Váš počítač si proto můžete obohatit o operační systém Windows 10 za bezkonkurenční cenu, a to aniž byste museli používat jakýkoliv slevový kupón. Ve slevě jsou tyto produkty:

Sleva 45 % na Windows s kódem SGO45

Zmiňovaná akce vám ale nesedí a potřebovali byste něco jiného? Můžete si přijít i na další licence pro Windows, na které se navíc vztahuje 45% sleva. Nezapomeňte ale v košíku zadat slevový kód ve znění SGO45, díky čemuž se vám cena automaticky sníží.

Sleva 60 % na zvýhodněné balíčky s kódem SGO60

V případě, kdy potřebujete hned několik licencí najednou, tak můžete využít další skvělou nabídku obchodu Godeal24. Nyní si totiž s 60% slevou můžete pořídit zvýhodněné balíčky, které kombinují ty nejoblíbenější produkty.

Godeal24 se nadále vyznačuje skvělou zákaznickou podporou a samozřejmě také přijímá několik platebních metod, a to včetně PayPalu či kreditní karty. Ihned po zaplacení objednávky pak licenční klíče obdržíte prostřednictvím e-mailu.

Pokud byste měli jakoukoliv otázku, nebo byste narazili na nějaký problém, můžete kontaktovat zmiňovanou zákaznickou podporu zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com a vzápětí se dočkáte odpovědi.

Související články

Dnes nejčtenější

.