Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A jaký je rozdíl mezi šmírovací aplikací a certifikátem uloženým v mobilu v PDF?

  vlado, jste paranoidni blazen. Beztak mate nekolik profilu na socialnich siti, denne hledate na Googlu a
  mate cinsky telefon. Ale tady budete blabolit.

  Nemám ani jednu sociální síť. K čemu taky. Nepoužívám whatsap ani messenger. K čemu taky. Mám iPhone 12 Pro a iPhone 11 Pro Max. Hezký den Adame.

  Tyhle informace jsou uloženy v čipu, který dostanete s první dávkou vakcíny, aplikace není potřeba. Při kontrole stačí přiložit rameno k terminálu 😉🤣

  Další nesmysl do mobilu, stáhnu si QR/certifikát do mobilu do souborů a hotovo..jak se jmenovala ta aplikace z dílny Ministerstva zdravotnictví pro trackovani jestli jsem nepotkal covid pozitivního člověka a fungovala až od druhé verze ale někdo ji nepoužíval?😂

  To je sice pravda, že mohu stáhnout certifikát v PDF. Ale mně se v aplikaci ihned objevily postupně všechny testy, které jsme v práci museli dělat (i ty starší, už propadlé). A předpokládám, že se tam objeví i ty následující. Takže co je lepší? Stahovat vždy nový a nový certifikát anebo jen otevřít aplikaci Tečka?

  A zase další aplikace. Pro mě je jediná cesta nahrání do Apple Wallet. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.

  Ano, to je má jediná výtka vůči této aplikaci. Místo stažení několika certifikátů pro celou rodinu, by mohlo stačit spustit jednou aplikaci Tečka a pak všechny certifikáty najít v „peněžence“.

  Když postupuji podle fotonávodu, tak mně to nenabídne stránku MZ, ale zaslání SMS. Když mně SMS přijde, musím z aplikace vycouvat, přečíst v SMS přihlašovací kód . Když se znovu přihlásím do aplikace Tečka, tak zaslaný kód je již neplatný, protože po přihlášení automaticky dostanu nový kód. Jak z této pasti ven ??

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější