Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za 13k si příští rok koupit něco takového, no nevím. Chápu, že někdo má od Applu i jiné věci, tak pak se hodí mít i Apple telefon a pokud je to nenáročný uživatel, tak asi ok. Ale když jsem teď hledal telefon pro kamaráda, který od Apple nic nemá, tak to mi přijde jako nesmysl. Kolem 10k se dá sehat telefon, který nabídne více.

  Pokud chce Váš kamarád, aby mu nějaká aplikace Androidu vybílila účet, tak je vše OK. Navíc, současný SE se dá sehnat za cca 7 litrů +-.

  Kde se dá sehnat aktuálně nový iPhone SE za 7000,-? A s tím vybílením účtu – uznávám, že iOS je blbuvzdornější, ale uvádět jako argument vybílení účtu není vůči androidu fér. To bych mohl jako argument uvádět, že mi přijde email a já pošlu peníze nějakému hodnému umírajícímu strýčkovi do afriky, který mi chce odkázat deset milionu dolarů. A takové emaily mi můžou přijít na jakoukoli platformu.

  Prosím o názov aplikácie pre Android ktorá vybieli účet ďakujem ovečka Alex.
  Každopádne v roku 2022 predstaviť niečo s takýmto designom… Od najbohatšej spoločnosti by som čakal menší chtíč čo najviac ušetriť a zároveň zarobiť na zákazníkoch.

  Co by si cekal ty je Applue uplne u prdele. Ty se na novy iPhone stejne nezmuzes. Tak to radeji budes hejtovat a srazet, aby te tolik nebolelo, ze jsi neuspesny bridil.

  Mám SE 2. generace z loňského roku a nemám důvod přejít na generaci 3., pokud nabízí vesměs to samé. Ovšem vidím to jako vstup do světa IOS, protože to samé jsem udělal já minulý rok. Přešel jsem z řady Samsung A70 a jsem spokojen, konečně se telefon neseká a vidina, že mi vydrží aktualizace ještě 4 roky ….

  Tyhle bajky o sekání androidů mě dokážou vždy spolehlivě pobavit. Pochopil bych to (možná) u nějaké staré bazarové plečky s 2GB RAM, ale u A70 stěží. Si ten krám užij a všude trub, že je to pecka a vůbec se to neseká.

  Přešel jsem ze služební A40 na SE2, protože se sekala neustále, jinak bych neměl důvod, protože A40 jsem měl zadarmo a iphone jsem si musel zaplatit. Jabko jsem původně nechtěl, ale mezi malými mobily střední třídy jsou na výběr jen 3. SE2, Pixel 4A a S10e. Samsung mi po zkušenostech s A40 a kolegovým vlajkovým Galaxy které po dvou letech přestalo dostávat aktualizace, nesmí do baráku. O Pixelu jsem vážně uvažoval ale chybějící voděodolnost, bezdrátové nabíjení, zastaralý procesor a vyšší cena šedých dovozů v ČR než iphone od oficiálního dodavatele mě donutily k přechodu.

  Fakt by mě zajímalo, jaký je věkový průměr čtenářů téhle jablečné Mateřídoušky. Chodím jsem jen proto, abych se pobavil v diskusích, protože tolik perel se nikde jinde najít nedá.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.