Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Škoda, za mě perfektní telefon. Ani jednou se mi nestalo, že bych musel nečekaně nabíjet, vydrží mi v pohodě celý den (3h průměrný denní screen time).

  Mně se hrozně líbil, ale uvítal bych o trošku větší rozměry, kvůli lepší baterii. Nakonec jsem zvolil iPhone 12 Pro Max, ale další řadu už zvolím asi menší.

  Když jsem používal iP 5s strašně jsem toužil po telefonu s větším displejem ve stejně malém těle. Ale že Apple nic takového neměl, pořídil jsem si iP7, potom iP10 a teď jsem si na ty displeje tak zvykl, že už bych už o menším ani neuvažoval. Podle mě to tak má více lidí, když už si zvyknete na velikost iPhonu X/XR/XS/11/12 tak těžko budete chtít telefon s menším displejem.

  Ostane im šasi iPhonu 12 a možno o dva roky z toho bude iPhone SE ďalšej generácie (Apple rad recykluje formy predsa len do toho vložili nemalé investície) tak to posunu dalej v inej forme iba

  Jsem zřejmě jakýsi atyp. Stále žiju (a užívám si) s iphoneSE (1.gen). Ted si koupím ve výprodeji 12mini a dalších 5 let vydržím. K tomu máme doma na čtení ipad

  Jak jsem psal výše, výprodej teď byl na Amazonu – 128GB za 18. Jsem zvědav, kdy se podobná akce zopakuje – zájem by veliký a cena by musela jít ještě níž, protože telefon samozřejmě stárne.

  nekde sem videl ze se prodava cca jak iphone se, pritom je o dost drazsi
  neuspech z toho delaji novinari
  asi 13mini koupim, na 12 mi chybi otisk prstu

  Nerozumím tomu. V mém okolí lidí, které znám, si pořídilo 12 řadu iPhonů 5 osob. Z toho 4 jsou iPhone 12 mini a jeden iPhone 12 Pro. Neříkám, že to nutně o něčem statisticky vypovídá, nicméně všichni jsou s iPhone 12 mini spokojení včetně mě. Ale divím se, že by to byl až takový propadák. Přešel jsem z iPhonu 6s a musím říct, že na tuto velikost zařízení vs. velikost displaye jsem dlouho čekal až jsem se dočkal :)

  To jsou články k ničemu. Na LSA snad nikdy nenapsali, jaké jsou konkrétní prodeje. Co si pak má člověk myslet? Že je to jak v koncernech? Plán byl (plácnu) 95 milionů kusů a prodalo se jen 90 milionů. Každopádně je vidět, že kdyby jen trochu chtěli, dají nižší cenu (v maržích je vata jak prase) a prodeje by vyletěly nahoru. Ale přece si nebudou kazit vysoký level cen, že?
  A někteří místní, jak by snášeli, kdyby si iP mohly dovolit i tzv. socky?

  :-D mám android a cenovo sa rovnal iPhonu 12 Pro Max :-D či si myslíš že android si kupujú ľudia čo nemajú na iPhone? :-D nerob hambu apple komunite aspoň :-D

  Problém není cena ale to, že lidi co chtěli malý iPhone koupili pár měsíců před uvedením iPhone 12 mini nový iPhone SE. A vyměňovat to pak za mini nedává smysl ….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější