Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chudáčikovia no… Majú málo peniažkov tak musia aj takúto samozrejmosť dať do premium balíka… Gŕcam a už len z tohto princípu si Premium YouTube platiť NEbudem!

  Miso
  Tyhle uknucene lidi opravdu nechapu. Co je ti po cizich penezich ? Co je ti po tom kolik firma se kterou nemas nic spolecneho vydelava nebo jakym zpusobem vydelava ? Prestan pocitat cizi penize a zacni se zajimat o svoje.
  Neschopnost lidi se mimo jine projevuje tim ze premysleji kde usetrit misto aby resili jak vic ci efektivneji vydelavat

  Hmm..tak tohle používám na Droidu už leta, hold jsem si nebyl línej připlatit za telefon s funkčním systémem a top HW, co měl v roce 2015 to co má v roce 2021 konkurence… ale tak Apple uživatelé jsou z 90% lidi, co jim stejně stačí pocit, že mají stejnou značku jako influenceři na youtube a tik toku…takový ti samý, co kupujou auto podle barvy

  A o co jde? Stačí nepoužívat apku, ale otevírat vše v prohlížeči, kde funguje obraz v obraze, automatický překlad titulků atd. Tak co tady řešíte. Používám normálně. A těm kterým to nejde dám malý tip – zobrazení plnohodnotné web stránky.

  Zkuste Vanced YouTube a nemáte tam ani reklamy a plovoucí okno je také samozřejmostí. Škoda, že na uzavřeném ios to nemáte a nemůžete mít. Android navždy, ios nikdy….ámen. 😁

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější