Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hm za to jsou tri Pocophone a ty si s tim ve finale vytrou. Skoda promarnene sance.

  Jsi legrační, víš to? Ne jako „ha ha“ legrační, spíš tak trochu smutně legrační.
  Jo – a čím si vytíráš je čistě tvoje věc, nemusíš to veřejně sdělovat.
  Tak hezký den!

  Pokud budu počítat že mi iPhone vydrží 5 letý cyklus tak jeho používání vás výjde na 16korun a 50 haléřů denně v případě verze Pro s nejmenším úložištěm. v případě klasického modelu 13,70kč denně, verze mini 12,04kč denně a verze Pro Max na 18,62kč denně. Příjde to ještě někomu drahé ?

  Pět let? Ses zbláznil ne? Příště to počítej radši s 10 lety, pak tě to vyjde ještě lwcnější..tvl..

  Tak dalo by se i na 10 let a do toho započítat výměny baterií. Ale počítal jsem to jako cyklus po který dostávají iPhone aktuální iOS

  Tak já třeba měním iPhone rok co rok. Občas si říkám, že bude lepší vydržet 2-3 roky. Apple obvykleinovuje v tří letých cyklech. Ale mít jeden iPhone 5 let, to mi přijde sockoidní. Takže tyhle číslíčka typu 14 Kč mi přijde jako bullshit.. i když vlastně.. přijde mi to docela drahý na to, že se má jednat o pět let :D radši nebudu ani počítat, co to stojí mě, když měním i iPady Pro aj 😄

  A to jsi ještě vlastně mluvil o nejnižší konfiguraci.. což je teda úplný nesmysl kupovat, pokud to hodláš mít 5 let.. takže to tvoje: „ještě to někomu přijde drahé“ se zakládá dost na nesmyslných údajích.
  Takže znovu normální uživatel koupí iPhone 12 Pro (nemusí mít maxe, ať jsme levnější) a nechce být za zenitem, tak ho bude mít 3 roky a logicky koupí střední úložiště – 33k/3 roky = 33000/1095= 1000 Kč na měsíc. To mi nepřijde málo. K tomu ještě bude kupovat pouzdro a folii plus sluchátka či hodinky.. a jsme úplně jinde..

  Pokud je telefon to jediné, co tě v životě zajímá, tak je to velmi levné. Jinak samozřejmě ne. To je jen takový trik, rozpočítat cenu na jeden den. Jak se ale říká: 100x nic umořilo vola.
  Pozn.: za 10 takových mobilů máš nové auto. A pak že jsou auta drahá. ;o)

  To bylo spíše víc směřováno na lidi co vyhazujou peníze za zbytečnosti. Jako cigára a chlast třeba. Pokud je někdo kdo vychlastá 5-10 piv denně a vykouří min. Krabku denně tak nemůže říct o iPhonu že je drahej . Jako já osobně bych si každý rok nový model nekoupil ale jednou za těch 5 let si myslím že to je fajn 😊 funguju spokojeně na iPhone X od zahájení jeho prodeje a nestěžuju si . Pořád i původní baterie. A budu ho používat do té doby dokud bude dostávat podporu aktuálního iOS

  Taky mám ještě iPhone X (baterie 87%),upgrade z AW 3 na AW 5 před rokem a letos z MB Pro 2015 na MB Air M1. Takže dokud bude podpora na X-ko tak to nemá cenu měnit.

  Taky ještě jedu na Xku, baterie 84%, šlape jak včera vyndanej z krabičky, možná předevčírem. :D Taky nevidím zatím důvod měnit. Snad jen kvůli foťáku.
  Hodinky S4, letos asi upgrade. Ipad Air 2020 a jsem spokojenej.
  Docela by mě zajímalo, kolik lidí ještě funguje s Xkem. :)

  Priateľka tiež Fici na xku jej a rodičia dokonca ešte na 7.

  Ja aktuálne mám 11 pro a v zálohe xs.

  Uvidíme čo prinesie 13 ale nemám v pláne to meniť keďže mám pocit ženie to furt to iste. Ono u mna som mal najlepšie prechod na nový iPhone z SE na 7 a zo 7 na X. Od vtedy to je nejak stále to iste.

  Copak s Xkem, já jedu na 6S Plus. Koupil jsem při vydání 128Gb a když si dám 5 a 5 dohromady, tak nevidím důvod měnit za novější. Jediný markantní rozdíl je ve foťáku, který moc nepoužívám a spustit aplikaci o 2 s později mě nijak nebolí. Pořád čekám, až nevyjde nové iOS, nebo až vydají nějakou bombovou funkci, bez které nemůžu žít.

  Já jedu na XS/256, Mac Pro Retina z roku 2012 a nemám důvod měnit. Žena má dokonce 7/128 a taky ho nehodlá vyměnit. Ty kecy, že měním každý rok, protože je to jinak sockoidní jsou jen k smíchu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.