Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chápu že tento web se zajímá o produkty značky Apple a neni specializovaný na recenzi jiných věcí ale toto už je moc… Naše jsem si profi recenzi a ta je trochu o ničem jiném..kvalita slabší průměr a atmos velký mínus..ale chápu že si někdo zaplatí marketingovou recenzi a dolů dá Link kde to koupit

  https://www.rtings.com/soundbar/reviews/tcl/alto-9-plus

  Vidíte a já zase našel xy recenzí jak na českých, tak zahraničních magazínech, které stejně jako já tento soundbar chválí. Na naprosté většině z nich je navíc – stejně jako zde – link, kde soundbar koupit. Ale chápu, kopnout si je občas potřeba. :)

  Neoprávněné vytýkání. LSA není specializovaný srovnávací web, na jaký jste poslal odkaz, ale internetový magazín s občasnými recenzemi.

  Prostě dTest je jinde, sorry jako 😂

  @INFO: ano a právě proto je potřeba kouknout rtings tam hledat opravdu relevantní info :-)

  @Jiří: pokud jste se nespletl s tou impedancí na 6 Ohmech, tak to je samo o sobě důkazem velmi nízké kvality toho soundbaru a kromě jiného je to příčinou hlasité minimální úrovně zvuku a přepálené maximální úrovně. Z toho pak také plyne velké zkreslení, které však nemůžete slyšet, proože pro to prostě nemáte srovnání. Ano, subjetivně se vám to může zdát OK a plné, ale objektivně je to …….. Ale nic proti recenzi, je to solidně napsáno, postiženy různé aspekty výrobku, a pro spoustu lidí je to prostě informace „hele, existuje i něco takového, mrknu i na jiné recenzenty, co o tom píší“. Za mě, Jiří je Vaše recenze OK, i když si nemyslím, že ten SB zaslouží tolik chvály, ale beru to jako Váš názor podepřený Vaší zkušeností.

  Maxmilián: To o te impedanci Vam poradil kdo? Mimochodem ty bedny jsou aktivni, to znamena ze vas ta impedance nemusi zas tak zajimat. A nepredpoladam, ze by vyrobce zvolil nejaky nekompatibilni zesilovac.

  Ano, na tu impedanci se jdu také zeptat. Jinak pokud to hraje blbě potichu a nemá to nastavovací apku s různými presety, pro mne nepoužitelné. Škoda.

  Soundbar blbě potichu určitě nehraje, jen hraje na minimální hlasitost poměrně nahlas. Aplikaci ale zatím bohužel nemá, takže pokud si nechcete presety vytvořené výrobcem nastavovat na ovladači, bohužel zde spokojen nebudete :(

  mam to doma.TCL TS9030 taky jsem myslel že minimální urovně hlasitosti je dost slyšet ale omyl musite snižit citlivost vystupu audio na tv a na minimum není skoro vubec slyšet zvuk super surround audio a movie nema chybu myslím že všichni co tu píšete nevite vubec nic čus ,Zdeny

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější