Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  5 slibování o tom, že to přidáte na Spotify, ale nic – to je škoda, ne? Dokážete z toho interního přehrávače vůbec sledovat „poslouchanost“?

  Ehm nezlobte se ale my jen rekli ze si to vyzkousime a casem to dame mozna na spotify, kdyz se to ujme. Vam zalezi na tom kolik lidi to slyselo? Pokud ano tak si to merte, nam je to celkem jedno, delame to pro zabavu…..

  Upřímně, také se přidám k tomu, že už by bylo fajn to je dát alespoň na některou z podcastových platforem.

  Bylo by fajn se přestat vymlouvat. Argumentujete tím, že čekáte jestli se to ujme, ale na druhou stranu říkáte, že vás dosah nezajímá a děláte to pro zábavu. Pokud to děláte pro zábavu, tak to dáte na ty platformy, ať to usnadníte potencionálním posluchačům a pokud vás to po 10 dílech přestane bavit, tak prostě přestanete..

  Peťo tak my to dělat nebudeme vůbec, když vás tak pohoršuje na jaké to je platformě. Mějte se a snad se vám uleví, když se na to vykašleme. Naposled mi někdo do života mluvil ve 14 letech a byla to maminka.

  Ale Románku vy se tady vymlouváte. Jednou říkáte, že to děláte pro zábavu a jak vám nejde o čísla a poté říkáte, že to na ostatní platformy nedáváte, protože čekáte jak se vám podcasty chytnou tady. Tak si vyberte jednu možnost a ne, že si budete vybírat tu část, která se vám hodí.

  Ale Petříčku (když už asi patříte k lidem, kteří si říkají těmito zdrobnělinami – chápu, někoho to asi vzrušuje, mě osobně moc ne). Já si svůj obsah mohu dávat na jakoukoli platformu si já určím. To stejné právo máte vy a dalších 7 miliard lidí. Já nebudu dělat to, co vy mi diktujete. Vy máte právo můj obsah nečíst, neposlouchat a nesledovat. Pevně věřím, že i člověk jako vy jste to již pochopil. Ať se daří a mějte se krásně…. věřím, že vás zde již neuvidím.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější