Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ty panely jsou otřesné. Mám intenzivně růžový panel a na něm intenzivně oranžový text…nečitelné. Nebo intenzivně modra a na ní intenzivně modrý text. Katastrofa je ale zvětšování stránek.. zvětšuje se pomocí CMD% což na cz klávesnici znamená CMD SHIFT = …. PROČ to nemůže být jako v Opeře?
  CMD + – ??
  V safari se celkově moc pracovat nedá. Panely neustále někde lítají . Řádek je vždy někde jinde … pohybuje se podle toho které okno zrovna máte otevřené. Texty se na panely nevejdou. Když máte tevřeno na 4K monitoru 20 oken tak už nepřečtete co na nich je za stránky, protože se to tam díky řádku který je mezi panely prostě nevejde!

  Ještě podotknu, že barvy panelů nešly vypnout v MAC OS, ale díky tomu, že jsem je vypnul v nastavení safari na IOS 15 tak se barvy vypnuly i v MAC OS.

  Prvni Beta a vy si stezujete na takovou blbost? Vazne? U Beta verzi je mozne, ze vam system ani nenajede a vy tu fnukate nad barvou panelu. Pro Vas neni ani x.2 public verze.

  Proton VPN mi normálně funguje, ovšem větší problém je při přihlašování, kdy mám nastaveno klávesnici ABC a po změně na českou QWERTY a restartu je zpátky ABC. A taky mi po nějaké době přestane fungovat odemykání přes AW. Jinak celkem fajn. Panely v Safari se mi nelíbí, chtěla bych zpátky původní nastavení.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější