Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nevím nevím, ať v dolby pustím cokoliv, tak to zní příšerně. Detail zmizel, sice to evokuje “prostor”, ale to asi lidi neslyšeli jak hrají opravdu Hi-Fi sestavy s opravdu kvalitní nahrávkou. To umí prostor ze sterea. Tohle rádoby prostorový stereo, kde jsou jen ozvěny mi rve uši. Ještě že to podporují jen airpody a shitty přehrávače co si hrají na Hi-Fi, ale co do kvality je předčí i starý TVM. Za mne je to děs, i v nahrávkách co jdou nahrát prostorově. Prostě zmizí detail, který je slyšet i v divadle. Pokud si pustím Tchaikovskyho (kterého jsem hrál na trumpetu) ve stereu a v dolby, tak každý nástroj zní jak pod dekou. Ne a ne, fuj a díky za zkušenost.

    Je to jen marketingový blábol, podvod na lidi, co budou poslouchat zk…ené nahrávky. Ve studiu se míchá do sterea a tak by se to mělo i poslouchat. Vše ostatní jsou jen kazící algoritmy, co na špatných sluchátkách jako airpods sice udělají wow effect, ale to už nemá s dobrým zvukem nic společného.

    Souhlas,a debil je ten co tomu nerozumi a nikdy neslyšel pořadnou aparaturu,všichni to masti na peckach v ušich a mp3.At si zajdou vyzkouset pořadneho neco.Tohle vse je krasny levny ojeb.Ti kdo to mysli s poslechem važně tak jedou kvalitni stereo a to dela prostor i bez techno hovadin ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.