Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    … no, MACy s čipy M1 nejen v Česku mnohem více ohrožuje neopravitelná bezpečnostní chyba těchto čipů. Intel Meltdown nebo Spectre chyba je proti tomu jen dětská rýma :-)

    Tohle bych asi Macům s M1 nevyčítal. Spíše mě štve, že jsou nepoužitelné, mimo prohlížení webu atd. Při renderování fotek nad 100 mg se to kolikrát zasekne a celý Mac se musí restartovat a ztráta všeho co člověk udělal. Takže pro mě pořád Mac 16 s Intelem. Ale vím, že se najdou mnozí, co budou tvrdit, že jim to běhá bez problému. Mnozí co možná ani ten MacBook nemají anebo si maximálně prohlíží YouTube.

    Neviem, co robis zle, ale mne na M1 slape vsetko, ako ma. Dokonca aj ked renderujem omnoho vacsie fotky ako len slabych 100 mg a vsetko fici na 100 %. Asi nico nerobis tak, ako mas. Inac mi to nedava zmysel.

    No nevim jak s fotkama, ale na mym Macu Mini s M1 občas stříhám videa o délce několika hodin a jsou hotová dřív, než na mym herním PC s Core i5 9600K. A ani mi to nepadá čoveče, a i ta timelina je plynulá. Možná bych viděl spíš problém v nějakým bugu v aplikaci s kterou pracujete.

    @Walachian … nepaprc sa tolko, prdne Ti cievka a budes tahat nohu. Ja za to nemozem, ze Ti to nefunguje alebo to niekde robis zle. Tak sa ukludnime a makam na sebe, nech tie 100 mg fotecky dokoncis nacas.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.