Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Příkladná podpora, kterej Lagdroid to má? Kupříkldu takovej Samšunt Galaxy S6 (vydaný půl roku po iP 6 Plus) začínal na rok starém Lagdroidu 5 a poslední aktualizace OS skončila na Lagdroidu 7 někde v roce 2017 🤣

  A bezpečnostné aktualizácie tej S6 chodili naďalej. Stále ju mám, je plne funkčná, všetky aplikácie fungujú a sú v aktuálnej verzii. Tento mobil používam len ako DAP a ako ďiaľkový ovladač k sieťovemu streameru s Tidalom a občas ako diaľkový ovládač TV. BTW, to akože niekto v dnešnej dobe používa mobil ako svoj hlavný 2-3 a viac rokov? To už je hardcore.

  Další komentář hodný základní školy…

  Podpora je u Applu luxusní a bezkonkurenční, to bez debat. Ale nadávat na Samsung který aktuálně prodlužuje podporu i u základních kousků mi přijde směšné. Například Galaxy A50 (jeden z celosvětově nejprodávanějších telefonů) je stále aktuální a i při startovací ceně kolem 8k stále dostává nové aktualizace a tuším že dostane A12.

  A dětské nadávky… Achjo :D Úplně stejná úroveň jako kdyby se někdo smál uživateli iPhonu kvůli 60Hz panelu se slovy iOvce.

  Apple vyviji iOS asi jako Microsoft Windows 10 na x86-64 architektuře, pokud ma telefon dostatek pameti a bezi na podporovane (a navic dokonale zname) architekture, neni duvod, proc ho pro starsi procesory zariznout. I  ze starych modelu plyne nejaky zisk.

  Fakt?? Ten mám taky! Funguje? Našel jste zádrhel? Nebo bez problému? Bál jsem se jestli na takovém zařízení vůbec bude fungovat. Fungují tam všechny novinky?

  Jedna věc je, že to tam vůbec půjde, druhá věc je, jak to bude fungovat. Na mém iPhone 7 je už iOS 14 tragédie a už verze 13 nebyla nic moc. Telefon se občas zasekne, když zapínám baterku, tak občas trvá 3 sekundy, než se rozsvítí apod. Ale tím neříkám, že by bylo lepší, aby Apple po dvou verzích řekl, že podpora končí.
  Co mě štve asi víc je, že na iPad Air 2 jsem se rozhodnul zůstat na iOS 12, ale systém pořád otravuje s aktualizací. Chtěl bych ideálně aktualizace prostě zakázat, protože iOS 12 fungují dobře a nechci řešit podobné problémy jako u iPhonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.