Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Aw mají pro mě smysl jen s lte a to se teď stalo. Nyní rozhodne cena. Za každou operatoeskou cenu do toho nejdu.

  Viděl bych spis 49 Kč, ale 99 Kč jsem ochotný akceptovat a brát to jako férovoou cenu pro obě strany. Uvidime jak to bude v pondeli a co znamená pro T mobile agresivní cenová politika o které se hovořilo ze nasadí.

  Na konkurenčním “blogu” se uvádí ze cena t mobilu za Apple Watch esim bude 99 Kč /mesic.

  Ruda…Cenová politika je taková, že je drahá. Zrovna včera jsem dokončil přechod k Vodafone, kde jsem po několika diskuzích odešel od T-Mobile a získal neomezený tarif u Vodafone za 460 korun. Nemozený asi v závorce, protože je limitován přenosem 10 Mb/s, ale i tak oproti oficiálnímu tarifu a navíc tento datový tok mi dostačuje. U T-Mobile ani náhodou.

  Asi to je super, ale marně jsem přemýšlel, kde bych tuhle vymoženost využil. Když jedu fotit, tak si neberu AW, protože nic nevydrží, ale Garminy.Mluvit do hodinek se mi také nechce, protože nechci, aby to slyšeli ostatní. Možná to má význam pro sportovce, kteří poslouchají hudbu během běhu. Nevím.
  Jak říkám, je to perfektní z hlediska technologie, ale pro sebe nevidím využitelnost.
  Osobně bych byl raději, kdyby AW vydržely více než jeden den na normální režim. V případě používání GPS v přírodě aspoň jeden den, případně aby sem daly dobíjet pomocí reverzního dobíjení jako je to u Samsungu.
  Líbí se mi propojenost systému Applu, ale trochu mě irituje technologické zaostávání. A opravdu nevidím jako přednost, že mám stejné číslo na AW jako na iPhonu.

  A prave proto když má někdo tarif za 460 mi přijde si připlatit 99 Kč nebo spis těch 49 Kč jako adekvátních. 150 Kč je pro mě při tarifu 460 hranice kdy budu dlouho zvažovat. Rozumím ze každý má jiné priority a potřeby. Pro mě sport. Hospoda a půldenni aktivita kolem bydliště bez mobilu (plánuje se technická k řidičák do aplikace) úplně skvělá věc.

  Kdybych nekoupil loni AW6, tak bych koupil LTE, takhle důvod pro upgrade nevidím. Bylo by pohodlné vyjet na kole a mít možnost volat i bez telefonu, ale za 20k mi to nestojí. Jinak mi to přijde jako dobrý „první telefon“ pro malé děti – zavolají a přitom to tak snadno neztratí.

  Souhlasím, první telefon za vašich udávaných 20 litrů. První telefon pro děti seženete za litr, takže pokud děti ztratí telefon 10x a více, vyplatí se. Ceny operátora za základní tarif jsem zahrnul do ceny. Krom toho, chytré hodinky bez telefonu…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější