Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Má ještě někdo pocit, že se ten prostorový zvuk nedá absolutně poslouchat? Rve mi to uši.

  Já mám zas pocit, že tato „ultra super“ novinka nic moc nedělá. Jako hraje to trochu jinak, ale že bych si řekl Wow, tak to teda ne.

  JJ taky mám ten pocit, ale když jsem si pustil první song, tak jsem měl pocit, že mi to urve hlavu, úplně to zabilo všechny basy a zničilo celej song…

  Tak ještě malá oprava – u některých songů to zní hrozně, u některých to nepoznám vůbec a u některých to je možná trochu lepší… :D

  Presne tak, jak pises. Posloucham to na dvou velkych Homepodech a presne-ty krasne basy a subbasy prakticky zmizely a do popredi sel hlas, ale az v neprirozene mire.
  Takze jsem Dolby zase deaktivoval. Bez nej to hraje perfektne

  Ano, na většině songů je to hnus. Ten zvuk se úplně rozpadá… Basové linky to posílá úplně do kopru, vokály „čumí“ moc ven, kytary naprosto plochý a nepřirozený zvuk. Elektronická hudba, kterou teda jinak neposlouchám, až na výjimky, je na tom asi o něco líp, ale v globálu je pro mě verdikt totálně jasný – vypnout! Otázka je, jak by to znělo na jiných sluchátkách, třeba Airpods Max. Já testoval na svých Airpods Pro.

  Bojim se, že na Maxech to bude ještě víc znatelnější- hrají výrazně lépe než klasické AirPods. A to nemluvím, co s tim provede čip, který se stará o “líbivost” reprodukce.
  Já Dolby zkoušel na Homepodech, kteří hrají suprově. Ale bez Dolby.
  Filmy s Atmosem jsou pecka. Hudba propadák. Doufám, že s tím něco udělají updatem. Beztak je to vše jen zmaštěné softem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější