Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    iPhone 12 pro max bez žiadnych problémov. Nechápem týmto testom aký majú zmysel. Telefón používam každý deň inak. Raz viac telefonátov inokedy skôr internet. Jeden deň obrazovka zapnutá 5 hodín inokedy 8. To že mi telefón vydrží o 20 minút menej alebo viac som ešte nikdy nepostrehol. Pochopím keď sa mi sám od seba vybije za pár hodín aj to sa mi stalo ale vyriešil to servis.

    iPhone 12 PRO MAX, měl jsem iOS 14.6 a žádný problém jsem nepozoroval, naopak mi přišel telefon naprosto v pohodě, nesekal se, nezahříval se při náročnějším hraní, i výdrž baterie překvapivě dobrá, při běžném používání jsem se dostal večer na nějakých 15% a dal nabíjet, ostatně jako každý den, teď jsem přešel na 14.7 DB1 a opět naprosto v pořádku..

    Doporucuji aktualizovat pres pocitac a pred aktualizaci shodit vsechny appky a zresetovat ram. Po aktualizaci pro zichr jeste jeden restart. Problemy s iphonem mi delaly ota aktualizace, kdy mi to bud zralo baterku, nebo vznikaly problemy s pripojenim k datove siti. Po aktualizaci pres kabel nikdy problem nebyl.

    Píšte pravdivé články a nie vždy vytiahnuté z kontextu… všimnite si, že iPhone SE 2020 prepadol, no zároveň batéria má 91%… čo ste čakali, že bude mať 2500 bodov? už 91% je katastrofálna výdrž pri 18xx bodov, 2x do dňa nabíjať… lebo nevydrží ani jeden deň nabitý… čiže tento test netreba brať vážne a hlavne sledujte počet % percent v batérii vtedy je to reálna spotreba na jednu výdrž ! S pozdravom.

    Nejlepší je počkat na testy výdrže baterií a podle toho se řídit, pokud zrovna nepotřebujete nějakou featuru, kterou daný update přináší. Mám 11pro max a sedím na 14.5. Dále nebudu aktualizovat, pokud se výdrž baterie neudrží na stejných ba dokonce lepších bodech. Až moc jsem si zvykl nabíjet jednou za dva dny

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.