Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Som si takmer istý, že v Time spieva David Gilmour. 😉
  Inak super repro. Celkom nad nimi premýšľam spolu s KEF KC62. Teraz mám pomerne veľké stĺpové repro.

  Jste si jistej zcela správně :-) omlouvám se a opraveno. Jinak věřím, žek oupí chybu neuděláte, jedná se za mě opravdu za to nejlepší, co jsem měl možnost v této cenové kategorii slyšet a KC62 zrecenzujeme :) já si jej tedy nekupuju, ale kluci z Perfect Things mi jej pošlou na test.

  Mám jedničky. Jak o moc jsou lepší než jedničky? Jinak KEF má úplně příšernou podporu a ta jejich aplikace je zlo. Ale hrají krásně. To jo :)

  Je mi z toho smutno 😔 reproduktory znám, respektive jejich pasivní bratříčky takže ano vím, že hrají skvěle… Ale bohužel je zde vidět jak lidem dneska stačí málo ke štestí… Aspoň jsem rád že recenzent rovnou zavrhl Spotifi, ale i tak… LS50 ve verzi Wireless ani nemají možnost jiného připojení než digitalního a už z podstaty aktivních reproduktorů ze sebe nemůžou dostat zvuk dostatečně kvalitní natolik aby se o tom dala napsat takhle pochvalná recenze. A i kdyby ten malej zesilovač který v těch bednách je, dokázal nějakým zázrakem opravdu hrát tak jak má, tak ten zvuk stejně okamžitě popraví ta digitální forma obsahu. A je úplně jedno z jakého zdroje, i kdyby to byl nakrásně gramofon, tak se ten zvuk stejně bude muset první zdigitalizovat (zdedormovat) aby ho ty bedny mohli hrát, když nemají žádnou možnost analogového připojení… A jak autor popisuje propojení, tak je jasné že celý obsah putuje do repro po datových paketech přes router (UDP Stream???) a tam jako sorry ale tam už se o kvalitní reprodukci nedá mluvit vůbec 😂 bohužel doba je taková. Lidi zdegradovali a konzumují hudbu s požadakem na kvantitu místo kvality. Docela by mě zajímalo jestli pán který psal tuto recenzi opravdu někdy slyšel kvalitní přednes hudby, ale bojím se že nikoli páč by potom nemohl tento článek nikdy vzniknout.

  Dobrý den Michale, máte pravdu v tom, že je hudba digitální a k tomu jsou reproduktory určeny. Je zde však opravdu velmi důležité si uvědomit, že recenze se týká dané cenové kategorie a také dané kategorie jako takové a v ní opravdu vynikají.

  Hmm… úsměvné.Ano jsou to dobré bedny,ale v té ceně se dají koupit i lepší klasické
  k zesilovači. Autor asi nikdy neslyšel bedny třeba za 300tis . klasické sloupy jsou klasické sloupy.

  Já se strašně omlouvám, ale recenze reflektuje cenu a kategorii, tedy nechápu co s tím mají bedny za 300 tisíc…. ani nechápu co s tím mají bedny pasivní…. To je jako kdybyste recenzoval Skodu superb a rekl jsem vam ze jste idiot protoze jste nikdy nesedel ve Ferrari nebo Bentley….

  píšete, jak stojí za každou korunu, jistě by mělo zaznít, že existují i stejně dobré/lepší alternativy. e.g. pasivní repro za 36, zesilovač za 30. celý článek vypadá jako placená reklama. (a pokud jste neslyšel opravdovou high end sestavu má vypovídající hodnotu jako recenze na heurece. u každých špuntů je jedna, kde někdo objevil nový svět a běhá mu mráz po zádech :D)

  Nerad bych se vás Honzo nějak dotknul, ale zcela narovinu, všiml jste si kategorie produktu, kterou hodnotím? Ano určitě je motorka která má lepší poměr koní vs váhy než auto…. to je to o čem se bavíte vy. Já se bavímo aktivních reproduktorech, které vám za 75 tisíc nabídnou to co nabídnou. Vy to srovnáváte s něčím, co já například absolutně nechci řešit a nechci napojovat na Mac zesilovač a další věci a poté pasivní reproduktory. Prosím berte vždy v potaz to, co je obsahem článku, nikoli to, co je nějaká vaše představa o tom, co je alternativa… protože pak to končí porovnáním motrky a auta… obojí to jede z bodu A do bodu B, jen tak nějak jinak…

  Na iPhone 6s přes ext DAC mám na Apple Music u některých titulů kvalitu Digitální Master Apple.
  I když mám předplatné Tidal Master , asi do budoucna to nebude nutné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.