Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám také všechny a rád s nimi experimentuji. A je pravda, že Apple Maps se značně zlepšily. Dokonce aktualizovaly nový kruhový objezd tak o tři dny dříve, než Waze, nebo Google… Sygic je sice pěkný, ale má jednu vadu… Neumí navigovat.. Mám koupené premium a po týdnu zkoušení jsem ho odinstaloval.. Otřesná navigace.. Jinak Here maps jsou také dobré..

  Zkusil jsem snad všechny navigace (mapy.cz, Google, Apple, here we go, mapfactor , Sygic., waze). Za mě nejlepší plánování tras a jízdu proti zácpám má TOm tom go. Waze je super doplněk, ale někdy mě tahá do zácpy, jindy ji píše tam kde není. Sygic je za mě naprosto mimo- zkusil jsem tu Prémium plus a oproti Tomtom mi psala na 4 hodinách o hodinku delší dojezd, výsledek samozřejmě dojezd dle Tomtom.

  Já po více jak 10-ti letech opustil Sygic a pokorně přešel na Waze – poskytuje prostě lepší výsledky. Sygic mě začal navádět do uzavírek, přestože si platím měsíční aktualizaci map a mám doživotní licenci pro celý svět. Navíc jejich současná licenční politika je neskutečná prasárna. Teď to navíc celé překopali a uživatelé jsou spíše pokusnými králíky…

  Jo Sygic … Stačí si přečíst ty naštvané recenze lidí v Appstoru, kteří si už jednou zaplatili doživotní Premium a teď to po nich chce Sygic platit znovu formou výpalného. To se vyplatí!

  Zkusil jsem za mnoho let mnoho nav app. Sygic a jejich licence x app pekny srani na lidi. A funkce zejmena trasy hlavni vec u nav snad cim dal horsi. Z online kazda ma neco. U offline jedine tomtom go. Levnejsi nez sygic a trasovani vyborne i podopra carpla, taky rodinne predplatne kde je pak cena super Jedine minus v CR horsi podpora cisel popisnych na vesnicich. Mapy.cz skvele pokryti ale jako nav se maji stale hooodne co ucit.

  Jezdil jsem mezinárodku a všude kombinace Waze jako primární a když byl problém s přesností tak Google mapy dovedli. Oba umí hledat místo adresy jen název firmy což třeba ve Francii kde ulici ani nepřečtu byla velká výhoda.
  Jako úplnou rezervu jsem měl offline mapy.cz protože v příhraniční když přeskakuje síť z jednoho operátora na druhého tak data občas stavují

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.