Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak hlavně aby se naši opové konečně probudily a zavedly esim pro Apple Watch.

  Dnešní chat s O2 guru o aw esim: “
  Jinak u chytrých hodinek Apple stále analyzujeme technické možnosti nasazení, konkrétní termín zatím nemůžeme slíbit”

  Dizajn krásny!Konečne zmena,budem asi uvažovať nad prechodom z Apple Watch 3..Displej nepredpokladám žeby zväčšovali (ďalšia práca v rámci úpravy systému kvôli inému rozlíšeniu,pre vývojárov aj pre appky)myslím si že aktuálne 40/44mm displej vyhovuje asi 99% používateľov..

  Na tohle jsem čekal. Moje “trojky” půjdou do šuplíku a letos si udělám radost a koupím si tyto…a chci se zeptat, máte někdo zkušenost s pleteným navlékacím řemínkem? Přijde docela cool ale nosí se pohodlně? A nevadí třeba při běhání a cvičení celkově?

  To by ma tiež zaujímalo.

  Mám pletený navlékací řemínek a můžu rozhodně doporučit. Na běhání jsou super, netlačí mě zapínání, prostě super. Je však třeba pečlivě vybrat velikost, protože podle toho návodu na Apple stránkách to nemusí sedět. Doporučuji vyzkoušet někde na prodejně když je možnost.

  Vybrat velikost se mi podarilo az na 3. pokus. Dle mereni bych mel mit velikost 8, ale skoncil jsem u 6. Reminek je pohodlny. Jen ma zkratka fixni velikost. Nekdy pozoruji, ze je mi na ruce volnejsi a nekdy zase tesnejsi — hlavne v chladu se mi jaksi zmensoval obvod ruky 🤣

  Používal jsem pletený řemínek cca rok. Je to pohodlnější kvůli tomu, že si jej utáhnete přesně dle potřeby. Jinak chodím ob den běhat a je samozřejmě zapotřebí jej občas umýt mýdlem, aby nezapáchal. Po roce se začal třepit tak jsem jej vyhodil. Pokud tedy sportujete, ideálnější je silikonový, který dle mého i lépe vypadá, kor když sladíte barvu s telefonem krytu:).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.