Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže je to nástroj i pro loupežníky, kteří mohou kradeny iPhone zformátovat a prodat jako nový?

  Asi tak nějak. Jestli jsem to pochopil správně, tak za pár korun kradený IPhone pošleš odemčený do světa. Super…

  I prd velebnosti… odstraní to jen kód… Pokud máte aktivovanou funkci Najít, tak tu tímhle neodstraníte… Možná to mohl autor zmínit, aby nebyly takový pochyby :-))

  To je velice špatný krok pro poctivce & výborná pomoc pro zloděje, nyní se mohou více krást iPhone protože se zformátují & prodají, přece jenom by tam měla být jistota že pokud ho ukrade tak by ho neměl mít možnost již použít, je to přece jen drahé příslušenství.

  Tak nevím jestli je to dobře nebo špatně pro uživatele iPhone … Až se divím ze Apple takový program povoluje. Za určitých situaci je to asi šikovný program ale pro nepoctivce – prodej třeba na fb výborný pomocník, nevím co si o tom myslet. Možná to jen špatně chápu, ale pokud se dá obejít iCloud tak novému uživateli už nic nebrání používat cizi iPhone ne?

  Ne zarizeni zustane stale blokovane na Apple ID pokud byla aktivni fuknce najit. Tento SW prakticky neumi nic co nejde udelat uplne jednoduse a zdarma treba i dle postupu primo od Apple. Proste smaze zarizeni v ramci obnovy.

  odtrani to kod. obejde icloud, ale co uz autori techto programunerikaji je, ze pak novy uzivatel nesmi chtit update systemu, take nerikaji, ze pokud puvodni majitel da opakovane, ze iphone je ztraceny tak dojde opet k blokaci atd atd. Jen tahaji z lidi penize.

  Škoda, že jsem to nevěděl dřív. Cca před rokem a půl jsem odepsal iPad u kterého kamarád zapomněl přihlašování…

  Zbytecne. Teda pokud zapomel bezpecnostni kod. Staci zarizeni obnovit pres itunes nebo mac a je hotovo. Jen pak ze zalohy nahrat data.
  Pokud zapomel heslo pro Apple ID i zde je cesta, staci zavolat na support apple a nekdy s tim umi pomoci, po overeni ze jste to vy, typu bezpecnosti otazky, kartu atd.

  Zas nekdo vydelava na teple vode. Proste to jen nahodi iPhone do tovarniho nastaveni, jak je receno v clanku smaze data, tim se zrusi i dany bezpecnostni kod, ale zarizeni je stale blokovane na dane apple id, pokud byla funkce najit aktivni. Na coz je jakykoliv SW zbytecny, staci jen hodit stroj do rezimu zotaveni a dat aktualizovat na posledni verzi iOS s obnovenim. Resil jsem 2x zamknuty stroj.
  Hrozna hloupost.

  Tohle vypadá jako skvělý program. Ještě by mě zajímalo, jak to potom bude s telefonováním, notifikacemi, aktualizacemi sw atd. Každopádně je to skvělý nástroj jak pro lidi, co opravdu kód zapomněli, tak bohužel i pro zloděje, co budou přeprodávat takto upravené iPhony.

  Lidi neblázněte, je to program úplně k ničemu. Kód telefonu se vymaže přes iTunes a DFU, APPLEID odblokovat samozřejmě nejde, to je přece každému, kdo má iPhone a není úplný debil jasné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.