Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A jak je to s HomePodama? Ty to podporovat nebudou?

  apple prestal predávať homepod ľudov povedané ho zarezala uniky nenaznačujú ani nástupcu a sústredí sa len homepod mini a na tej malej srande keď hrá na svoju veľkosť obstojne obávam sa poznať rozdiel medzi AAC a ALAC by šlo veľmi ťažko , a na dolby atmos fakt táto mala sranda jedna nestačí

  Takže budoucnost poslechu hudby přináší masám opět Apple :-)

  ale nie , hifi tu bolo dávno pred apple music , či bude poznať rozdiel na airpodoch rozdiel uvidíme ale som skeptický , a dolby atmos na filmy fajn či aj na hudbu ? to nech si zodpovie každý sám , a na hi-res treba externý DAC to tiež nie nič nové , jediná pozitívna sprava že apple nepýta nič naviac a tak bude tlak na konkurenčné služby ako tidal na zniženie ceny a spotify na zavedenie hifi

  Myslím, že Tidal, Qobuz, Deezer to nabízí už nějaký čas. Apple spíš reaguje na Spotify které též oznámilo přechod na lossless stream.

  Zdroj: macrumors.com

  Apple today announced that starting in June, Apple Music songs will be available to stream in Lossless and Hi-Resolution Lossless formats, but lossless audio won’t be supported on the AirPods, AirPods Max, or AirPods Pro.

  Apple’s Lossless Audio is encoded as Apple Lossless Audio Codec files, with lossless quality ranging from 16-bit 44.1 kHz playback to 24-bit 48 kHz playback and Hi-Res Lossless offering 24-bit 192 kHz quality.

  ‌AirPods‌, ‌AirPods Pro‌, and ‌AirPods Max‌ are limited to the Bluetooth AAC codec when paired with an iPhone, and won’t be able to stream ‌Apple Music‌ lossless files, Apple confirmed to T3.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.