Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Léto se nám pomalu blíží a již nyní se můžeme radovat z prvních letních slev. Ty si konkrétně pro naše čtenáře připravil populární internetový obchod bobkeys.com, který se specializuje na prodej licenčních klíčů za bezkonkurenční ceny. Aktuálně tedy máte jedinečnou příležitost si pořídit úžasné produkty s 25% slevou a ušetřit tak nemalé peníze. Pojďme se na to společně podívat.

bobkeys lsa
Zdroj: bobkeys.com

Zlevněné produkty

Windows 10:

Microsoft Office:

Výhodné balíčky:

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu na adrese service@bobkeys.com.

Uvedené ceny jsou již se započítanou slevou.

Slevy 25 % na perfektní produkty

V rámci aktuální akce si můžete přijít na notnou dávku nejrůznějších a oblíbených produktů, čímž si značně zpříjemníte start letošního léta. Tím nejlepším je bezesporu licence na operační systém Windows 10. Ten vám dokáže zajistit stabilní chod počítače, perfektní výkon, a především tedy bezpečí. Konkrétně tedy originální licenční OEM klíč na Windows 10 Home si můžete pořídit za pouhých 11,8 €. Do akce každopádně zavítal i kancelářský balíček Microsoft Office. Ten si můžete zakoupit v hned několika verzích, kterým bezesporu kraluje Office 365 pro 1 zařízení za 14,8 €.

Nyní tak máte jedinečnou příležitost, kterou byste si rozhodně neměli nechat uniknout. Pro uplatnění zmiňované 25% slevy je každopádně nutné v košíku zadat slevový kód ve znění LETEM, díky čemuž se vám cena automaticky sníží. Kód si můžete okopírovat výše.

Související články

Dnes nejčtenější