Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A kto ich skontroluje? Celkom vtipný a naivný článok. Nič v zlom. PS : ak raz je niekto online, jeho súkromie je v čudu.

  No tak ze mi to zkratka jako zadavateli inzerce neni umozneno udelat…. nevim moc vas dotaz nechapu….

  Dotaz je to jednoduchý a Vaše zadávání reklamy s tím opravdu nemá vůbec nic společného. Dotaz zní: Kdo zkontroluje FB, že ta data nesbírá? A ano, ten článek je hodně naivní a počítá s „dobrotou“ FB a ochotou dodržovat omezení sběru dat.

  WhatsApp narazil v Německu. Nové nakládání s osobními údaji tam úřady označily za nezákonné. https://mobilmania.zive.cz/clanky/whatsapp-narazil-v-nemecku-nove-nakladani-s-osobnimi-udaji-tam-urady-oznacily-za-nezakonne/sc-3-a-1351528/default.aspx

  tak ako to vlastne je? Vy píšete, že pohoda a nemci sa idú súdiť? 🙂

  Mrkněte přímo na Reuters, mají to tam vysvětlené daleko lépe než mobilmania. Citují tam například vyjádření WhatsAppu, který se nechal slyšet, že německý „povyk“ je zbytečný kvůli tomu, že žalobce absolutně nepochopil nové podmínky používání aplikace, které v EU nakládání s daty uživatelů nemění. Jinými slovy, WhatsApp zopakoval to, co jsme psali my v poledne a co řekl před pár týdny deníku Irish Times.

  Ať je to jak chce, podmínky WA jsou podle US práva a tak se celý německý soud může klidně postavit na hlavu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.