Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja jsem zvedavy na to, jak na tom bude vydrz baterie..

  Podle Applu má být stejná jako loni. Jaká bude realita sice ještě uvidíme, osobně bych však propad neočekával.

  Tak propad bych fakt neočekával, když macbooky s M1 mají výdrž snad dvojnásobnou 🤦🏻‍♂️

  Jediny, kdo neco pise o Intelu, jsi ty. Ja spis narazim ma negativni domnenku Pilipa

  Jestli tím Pilipa myslíte mě, tak bych si ještě jednou přečetl můj komentář. Shoduje se totiž s tím vaším dřívějším. Tak v čem je problém?

  Pilipe, ano? „..osobně bych však propad neočekával“ – to Vám nepřijde jako domněnka? Jestli to nechápete, tak doporučuji navštívit nějaký specializovaný kurz komunikace. Na základě Vašich zdejších reakcí, stejně už delší dobu pozoruji, že byste takový kurz potřeboval jako koza drbání.

  Jste normální? Já napíšu, že neočekávám propad výdrže, vy napíšete totéž, ale já jsem tu zralý na kurz komunikace? Možná byste se měl místo podobných rad spíš zdržet komentování, protože fakt nevím, o co vám tak nějak jde.

  Tak znovu a jednodušeji. Rozvedu svou původní větu:
  “Ja jsem zvedavy na to, jak na tom bude vydrz baterie.. díky čipu M1 totiž doufám v znatelný nárůst výdrže baterie..”

  Nápověda: typický český fokus na chybu

  Co z toho ked nespravia k tomu poriadny sw, ked pridaju nejake smiesne widgety a zopar drobnosti cely ten vykon bude na….

  Podle mě Apple musí chystat něco ohledně spouštění celého MacOS nebo aplikací z MacOS na iPadu. Jinak to nedává moc smysl.

  Apple se dal slyšet, že žádný MacOS na iPady Pro není v plánu. Spíš se šušká, že na iPadOS vyjdou profesionální aplikace typu xCode a FinalCut
  Ještě aby.. akorát by kanibalizovaly prodeje macbooků..

  Mne by uplne stacilo keby to malo ipadOS a nieco na sposob dexu, po pripojeni na exnterny monitor by bolo mozne otvarat okna atd. samozreme s plnou podporou externeho displeja

  Aký máš kmonkrétne problém s poriadnym SW. Adobe robí na iPad Photoshop, Illustrator, profi kresliace programy pre iPen-tých je na mraky, zvukové profi programi taktiež a kopec ďalších. iPadPro je pre profíkov, nie si na tom púšťať večer rozprávky a čítať mejli.

  Ten kopec programů je stále dost osekaný a na pořádné využití a náhradu za desktop verze to pořád nestačí. Už jenom multitasking má mnoho omezení na iPadu a exportovat video a přitom pracovat v jiných appkach není dost možný.

  Je to jen jeden benchmark. Procesory Intelu posledních let stály za prd takže věřím, ze aby se ten procesor uchladil, nedokáže využít ani zdaleka svůj výkonový potenciál, ale zrovna tak věřím, že kdyby Apple chtěl, našel by i takový benchmark, kde by byl výsledek opačný

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější