Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No ale asi tak maximalne 10% populace. Pro zbytek lidi to bude akorat dalsi vec k nicemu, za kterou bude muset pripratit. Stejne jako EKG, to je taky uplne k nicemu pro naprostou vetsinu beznych uzivatelu.

  Připlatit…
  Vždyť ty hodinky stojí pořád zhruba stejně. Kdo tyhle funkce nechce, může si pořídit SE.
  Já tyhle senzory mám rád, uvítal bych integrovaný teploměr, měření cukru a tlaku. Pak už jen nějaký souhrn automatických vyhodnocení, jenž by mohl dost dobře usnadňovat diagnostiku.

  To je dost omezeny dotaz.

  Ve 31 letech jsem mel náhlou zástavu srdce, do té doby absolutně nic. Sportovec, výkony sportovní i mentální. Následně se zjistilo, ze opravdu problém byl, genetická anomálie, která zapříčiňuje jako vedlejší efekt lepší prokrveni mozku a svalu -> Větší výkony lepsi fungování mozku, ale kratší životnost srdce. Tyto monitorovací funkce jsou pouze v začátcích, ale věřte, že by se mohly hodit náhodou i Vám, Vašim dětem, rodičům atd. Protože nikdy nevíte na čem jste. A že zítra jejich tělo neřekne “konec”.

  To by najprv neinvazivne meranie glukozy v krvi muselo aj fungovat (venuju sa tomu ine specializovane firmy a je to stale problem – hlavne s presnostou a reprodukovatelnostou).. ze sudruhovia z Cupertina nieco napisu do dotazniku, vobec nic neznamena!
  Tie bulvarne vymyslene titulky by ste si mohli odpustit..

  Mám 5ky a nabijim ob den.
  Funkci kontroly gl.bych uvítala. Jen si tedy vůbec nedovedu představit jak to bude fungovat a s jakou spolehlivosti když to pořádně neumí ani některé senzory zapichnute v těle

  Já nedávno přešel na Apple Watch z Garmin Fenix 6x PRO. Pravda, ta výdrž 2,5 týdne vs. 1 den je docela masakr. Jenže když si vezmu co všechno za možnosti mi nabídnou Apple Watch, pak to dávání na nabíječku každý večer dokážu zkousnout. Nicméně lepší výdrž bych ocenil, to nepopírám. Ale tak v podstatě je možnost si vybrat skvěle funkční hodinky, které mi nabídnou spoustu skvělých funkcí a nebo jiné (polo)chytré hodinky, které mi nabídnou zlomek, ale vydrží několik dní až týdnů. No asi určitě bych si znovu vzal Apple Watch. Pro člověka co využije jejich potenciál asi není o čem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.