Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Opravdu se redakce tohoto webu rozhodla cenzurovat názory čtenářů a vymazala oba dva mé komentáře? No to je skvělý. :)

  Takže POTŘETÍ:
  Vedení tohoto serveru nezklamalo.

  Vizualizace s logem Applu se v listopadu 2020 objevila zde: https://www.designmag.cz/architektura/92716-masarykovo-nadrazi-v-praze-podle-zahy-hadid-bude-mensi-a-zelenejsi.html

  Poslední zhasne! :) A snad nevymaže.

  Vaše komentáře nám napadaly do spamu, protože obsahovaly odkaz na jiné weby. Jedná se o opatření, které je na internetu zcela běžné, tak jej prosím chápejte. Kdybychom vás chtěli cenzurovat, zablokujeme vám IP. Článek jsme každopádně o vaše informace rozšířili, díky za ně.

  Ano, to přesně jste udělali mě, zablokovali IP, nevím proč, nikdy jsem nepsal nic poburujiciho, zřejmě se vám nelíbil tedy nějaký můj komentář. Tak ty komentáře rovnou vypněte, když se vám nelíbí co vaši čtenáři píší. Toto chování je vaše vizitka.

  Pěkný den.

  Přijde mi hrozně zajímavé, že kolem Applu vznikl takový kult, to snad žádná jiná firma nemá. Díky tomu je neuvěřitelně jednoduché propagovat svou značku i bez toho, aby byl vydán nový výrobek nebo software. Přitom stačila taková drobnost jako se dohodnout s autory vizualizace a za nějaký zanedbatelný poplatek je přesvědčit, aby na budovu přikreslili logo Applu. Apple moc dobře chce, aby tato informace pronikla na veřejnost, protože tím získává neuvěřitelnou pozornost za naprosté minimum nákladů. Kdyby v tomto místě měl opravdu vzniknout Apple store, určitě by se jejich logo neobjevilo ve vizualizaci.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.