Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ešte raz a pomalšie. Ako mám chápať túto vetu?
  „pokud se AirTag nachází v bezprostřední blízkosti nespárovaného iPhonu, nedojde k odeslání jeho polohy do spárovaného zařízení“

  Predsa celý zmysel je v tom, že „nespárované“ iPhony odosielajú polohu AirTagov (technicky vlastne svoju). Aby sa zamedzilo sledovaniu tak to urobia len raz a nie opakovane. To by v praxi malo stačiť na to aby iPhone ktorý má pri sebe zamestnanec letiska odoslal 1x informáciu o polohe AirTagu.

  Alebo mi niečo uniká?

  Aspon si to po sobe prectete:

  “ Pokud tedy váš kufr bude mít zrovna po ruce některý ze zaměstnanců letiště, který u sebe zároveň bude mít svůj iPhone, rozhodně bohužel nemůžete počítat s tím, že by lokalizátor v danou chvíli odeslal údaje o své poloze do vašeho iPhonu.”

  To je ale pravda. Pokud s ním totiž zaměstnanec stráví delší dobu (třeba jej bude nakládat nebo vykládat), AirTag si bude „myslet“, že zaměstnance může sledovat a kvůli tomu vám nebude ukazovat „v reálném čase“ jeho polohu. Jinými slovy – jeho polohu odešle jen jednou a pak už nic (alespoň nějakou dobu).

  Takže je to mylná informácia. Treba ju v článku opraviť / doplniť.

  Polohu o batožine odošle aj iPhone ktorý má zamestnanec letiska v kapse. Nepotrebujem v tej chvíli vedieť „real time“ kde presne sa batožna pohybuje :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.