Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    minuly tyzden som si zapol podcasty cez data, ale som neustriehol zmenu a z jedneho odoberaneho kanalu mi stiahlo vsetko za poslednych asi 10 mesiacov… giga fuc len tak… tak som dal znova na wifi a autostahovanie – ak to chapem tak by to malo autostahovat ked wifi – tak uvidime… holt… pokrok nezastavis…

    On je problém v tom, že v nové verzi aplikace Podcasty je u každého pořadu automaticky zapnuto automatické stahování epizod, bez limitu. Jde to zpravit tím, že v nastavení konkrétního pořadu nastavíte limit automatického stahování.

    Už dlouho používám PodCruncher, za mě lepší možnosti nastavení, funguje k mé maximální spokojenosti. Více iZařízení nemám, takže synchronizace přehrávání mě netrápí.. Ostatně, ohledně podcastů mě s PodCruncherem netrápí už nic :)

    Totalne nepouzitelne. Do aktualizace 14.5 vse ok, pracovalo jak melo, pouzival jsem kazdy den. Od aktualizace na 14.5 se me neobjevila ani jedna nova epizoda/podcast, synchro nejde, naskocilo x roky starych poradu, hnus. Posledni nactene jsou 30.4. co jsem aktualizoval iOS a od te doby se tvari ze ani v jedne stanici co odebiram zadny novy podcast nevysel. Smazal jsem app, zkusil kde co, ale stale stejne.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.