Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zdravím,

  měl bych dotaz, když bych nechal AirTag v autě, uloží se mně pozice vozidla kde jsem ho zaparkoval automaticky jak vystoupím?

  Zajímal by mně tenhle proces, vystoupím z auta a jak se do něj chci vrátit hned to dokáže navigovat k mému zaparkovanému vozidlu.

  Tome jak jste toho dosahl? Protoze my testujeme Airtag a pozice kde jste jej nechal se tam neulozi. Prosim o radu jak se vam to podarilo, diky moc.

  Romane, air tag jeste nemam, ale tohle je prece princip, jak funguje ne? Pokud mam air tag v aute ktere nekde zaparkuji a vystoupim ze svym iphonem, tak ten air tag se bude hlasit v posledni zname poloze kterou v tomto pripade zaznamena muj vlastni iphone.

  Romane dotaz. Dejme tomu jak jste zkoušel v autě. Dejme tomu že bude mít též ip. Aktivní data a bluetooth. Ip zjistí airtag v autě co prchá pryč. Znamená to že airtag bude kompletně odesilat přesnou online polohu ?

  Myslím zloděj aktivni data a Bl

  Tak airtag upozorní každého uživatele který má ip? Aniž by sam uživatel vlastnil airtag ? Tak mu ip napíše hale mas u sebe cizí airtag ?
  Docela mě to zajíma. Ale různě po netu kolují protichůdné recenze. V jedne ze umí v další ze ne. Ale chápu je to novinka.

  I bude zajímavé zda bude i airtag dostávat nějaké aktualizace jako airpod. Ale to asi ne :-)

  Takze kdyz mam vyple polohové služby , dále vypnutý Bluetooth , nebude muj telefon vyhledávat cizi airtagy? A taktéž vyple sdílení polohy, pouze zapnuté bezpečnostní upozornění ?

  Ahojte, mam 2 otazky na fungovani AirTagu:

  1. Ak zabudnem kluce s airtagom v restauracii na stole, zacne ma iPhone nejako upozornovat, ze som sa od AirTagu vzdialil na nejaku vzdialenost?

  2. Ak som pochopil spravne, tak AirTag vyuziva na komunikaciu cudzie iPhony a cez ne odosiela svoju polohu Co vsak, ked stratim niekde v lese kluce i s AirTagom, kde je velmi mala pravdepodobnost, ze sa tam bude niekto dalsi s iPhonom prechadzat, ako sa dozviem kde tie moje kluce lezia?

  záleží čo riešiš. nepotrebujem to ani na psa ani na mačku… klúče nestrácam.

  Tvoj prispevok mi odpovede na moje otazky nedal :(
  Kluce boli len ako priklad, kludne si za ne dosad cokolvek ine
  (Nie, nechcem spehovat ziadne zvierata ani ludi, …)

  Jak známo, uprchlá kočka nezvyklá na venkovní prostředí se drží několik dnů po útěku v okolí domu. Když jí dám na krk Airtag, budu ji schopen v perimetru 20-50 metrů přesně lokalizovat. Minule když nám utekla se schovával v motoru auta zaparkovaného hned u domu a v garáži souseda, kde podlezla pod vraty asi 20 metrů od baráku. Půjde na vypátrání uprchlé kočky použít Airtag? Díky

  Upozorní mě AirTag na mobilu, hodinkách pokud se od něj vzdálím?
  Myslím okamžité upozornění?
  Příklad: Budu mít AirTag vložen v peněžence s doklady atd. doma na stole. Budu spěchat do práce :-D a v rychlosti vezmu klíče a vyběhnu z domu, ale zapomenu peněženku doma na stole. Upozorní mě Telefon na to, že se odpojil od AirTagu? Tím pádem zjistím, že jsem zapomněl doma peněženku a vrátím se včas pro ni domů.
  Mám teď české „Fixed“ a tam když se od něj vzdálím a tracker se odpojí od telefonu, tak mě telefon okamžitě upozorní, že traker byl odpojen a vím, že jsem nechal např. tu pěněženku doma.

  Co mě osobně vadí, že AirTag nemá okamžité upozornění o ztrátě. Uvedu příklad: Půjdu po lese, sáhnu do kapsy pro něco a při tom mi vypadnou do trávy klíče s AirTagem. Proč proboha nemá funkci, že popojdu z dosahu Bluetooth signálu a telefon mě neupozorní na to, že ztratil kontakt s AirTagem? Základní funkce, kterou by měl mít. Protože pokud by mě telefon upozornil na ztrátu signálu s AirTagem, tak bych se zastavil a vátil zpátky a klíče našel ještě já sám.
  Takhle zjistím, že jsem ztratil klíče až doma přede dveřmi a ano podívám se do telefonu a uvidím, kde jsem jej cca ztratil, ale budu se muset vracet nebo doufat, že v lese půjde někdo kolem s iPhonem…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.