Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Díky za článek. Hodinky jsme si s přítelkyní koupili a fungují skvěle. Také nás překvapila kvalita ciferníku myšleno váha a zpracování. Na ruce vypadají reálně doopravdy dražší než jsou :)

  Dobrý den, děkujeme Vám za zájem a dotaz k produktu značky Niceboy.
  Čas se aktualizuje automaticky po spárování hodinek s mobilní aplikací FitCloudPro.
  V případě jakéhokoli dalšího dotazu opět rádi odpovíme. Hezký den Vám přeje Tým Niceboy.

  Dobrý den, mám problém s notofikací na iPhone 7 funguje jen volání (gsm, whatsup), ale sms a jiné zprávy nejdou. Díky za odpověď.

  Po asi desetidenním nošení, kdy jsem si asi dva-tři dny zvykal na gumový řemínek jsem celkově s funkcí hodinek velmi spokojený. Snad jedno minus bych vytkl – a to svítivost dipleje, na slunci to bez zastínění není žádná sláva. Pár nitů navíc by se rozhodně hodilo… Ale jsou to mé první hodinky tohoto typu, tedy nemám s čím porovnávat… Možná snad ještě by se hodila z apolikace v mobilu zablokovat „dotykovost“, několikrát už jsem se nechtěně pod bundou přehodil zejména do jiného jazyka… Celkově je ale výsledný dojem i tak parádní. Dávám 95%

  Oceňuji, že i když jsem neměl žádné zkušenosti s tímto typem hodinek (na klasiku stále nedám dopustit) tak pro mě bylo až překvapivě snadné se s nimi naučit pracovat. Aplikace je snadná a intuitivní to samé menu hodinek. K naměřeným údajům se člověk dostane jedním kliknutím. Navíc jsou fakt hezké a dá se měnit ciferník dle nálady.

  Tyto hodinky mám asi 14 dní, fungují jako krokoměr dobře, údaje pro další sportovní aktivity jsem zatím neměřil. Spárovaní a funkce s aplikací v mobilu (Android) běží perfektně. Co se týče zdravotních funkcí, tep měří korektně – hodnoty jsou shodné, jako ty naměřené od lékaře (totéž platí i u manželky, která má přitom výrazně vyšší hodnoty, než já). Naproti tom hodnoty krevního tlaku jsou na hodinkách mezi 100 – 105 mm Hg, a jsou stejné jak u mne, tak i u manželky. V každém případě jsou výrazně nižší, než na profesionálním tlakoměru – rozdíl u mne činí cca 25 – 30 mm Hg , u manželky 15 – 20 mm Hg. Podotýkám, že jsem provedl i souběžná měření na hodinkách i na profesionálním tlakoměru, takže ty rozdíly jsou ověřené. Takže nepřesnost tohoto měření je někde mezi 25 – 30 %. Měření spánkových hodnot jsem provedl též, ale z naměřených údajů se nedá usoudit, jestli je můj spánek v běžných hodnotách odpovídajících věku nebo se nějak vymyká normálu…
  A jako perličku dávám následující informaci: když jsem položil hodinky na skleněnou desku stolu a spustil měření, co byste očekávali ? Já nic, ale hodinky naměřily tep 95 úderů/min, tlak 102 mm Hg a saturaci krve kyslíkem 98% !
  Zajímalo by mne, jak je to možné. Pokud to výrobce/dovozce uspokojivě nevysvětlí, pak je jasné, že tyto hodinky resp. měření zdravotních funkcí je, kulantně řečeno, k ničemu. Pokud si tedy někdo, podobně jako já, hodlá pořídit tyto hodinky hlavně pro tato měření, udělá lépe, když si koupí profesionální tlakoměr.

  Jsou fakt moc hezký i proto je nosím častěji než jen na sport ale i třebas do práce. Vůbec nevypadají, že to jsou sportovní hodinky. Možná to je tím kulatým ciferníkem.. Sice s nima nejde psát zprávy ale na druhou stranu celkem přesně měří běh a chůzi.
  Za ty peníze jsem dostal víc než jsem čekal :)

  Hodinky používám cca 14 dní. Aktivity, co jsou přednastaveny v aplikaci FitCloudPro (tj. chůze, běh, turistika) ukazují po ukončení aktivity trasu, počet kroků, spálené kcal, ušlé kilometry atd, což je v pořádku. V uvedené aplikaci však není nastavena jízda na kole. Tudíž tuto aktivitu lze zahájit – aktivovat pouze přes hodinky. V tomto případě však aplikace v mobilu následně neukáže trasu, počet ujetých kilometrů, což je dosti závažný problém. Pouze spálené kalorie, čas a průměrnou tepovou frekvenci. Lze nějak doplnit tuto aktivitu do aplikace FitCloudPro?
  Děkuji za odpověď.
  Jinak jsou hodinky vzhledově moc pěkné a finanční částka za ně byla pro mě přijatelná.

  Dobrý den.
  Děkujeme za zakoupení hodinek Niceboy X-fit Watch Pixel.
  Bohužel Vás musíme zklamat ale údaje ohledně trasy nebo ujetých km není možné do aplikace doplnit. To z důvodu absence funkce GPS kterou hodinky nedisponují. Nejsou tedy schopné tyto údaje změřit.
  Hezký den přeje Tým Niceboy.

  Koupil jsem synovi tyhle hodinky.Byl spokojený do chvíle kdy se mu vybili.Nabil si je.Telefon mu ukazuje, že jsou nabité,ale hodinky mají stále černý displej a jen zavrni při zmáčknutí tlačítka a nic.Poraďte.

  Dobrý den.
  Zmiňované komplikace nás mrzí.
  Bohužel se nejspíše bude jednat o vadný kus. Omlouváme se a doporučujeme reklamaci. Hodinky budou zaslány do servisního střediska, kde bude provedena jejich diagnostika.
  V případě jakéhokoli dalšího dotazu opět rádi odpovíme. Hezký den Vám přeje Tým Niceboy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.