Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jeste zde ale nebyl clanek, jak vypnout na svem mobilu funkci detekce AirTags. Nechtel bych aby se muj telefon podilel na smirovani.

  Ty seš neuvěřitelný boomer až to bolí…tahle funkcionalita aby dobře fungovala potřebuje co nejvíc aktivních iPhonu aby fungovala spolehlivě. A třeba to ani vypnout nejde (což doufám). A nebo kdyz to tak moc chceš tak vlez do nastavení a hledej šmudlo. A kdyz ti tak jde o smirovani vyhoď karty, hodinky a cely telefon z vokna. Naivko.

  … preco by mal byt smudla a naivka len preto, ze nechce, aby jeho telefon participoval na hladani nejakych pridrbanych AirTagov? Ty by bol ochotny dat niekomu cast vykonu a baterky svojho notebooku na tazenie Bitcoinu? Ved predsa aby sa dalo tazit, potrebujem, aby si sa aj ty zapojil. Tak?

  Tak ja nevim, ale prijde mi normalni vedet co muj telefon dela a jak,kde a s kym komunikuje. Proto jsem si take vybral Apple, kde je soukromi na prvnim miste (pry). A treba COVID smirovani mam take vypnute.

  Ale tady nejde o smirovani tebe, takže bud v klidu. Jak už psal někdo výše, tady jde o to, aby to detekovalo co nejvíc iPhonů v okolí. Pokud to bude mít půlka lidi vypnute, protože jsou paranoidní, nechtějí, aby jim to zralo ty jednotky kB dat nebo procento baterie za den, tak je to k ničemu.

  áno upozrní ale nie hneď ale len pokiaľ má IP ak má android tak nie , apple na to ide s pozitívnou motiváciiov a zároveň chce zabrániť zneužitiu asi tak

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější