Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Objednal jsem 2 balení, doručení v pátek 30.4. za mě super 👌

  Bude toho více: klíče, peněženka, jeden připevním pod sedlo kola jako další ochranu proti krádeži (již mám gps s gsm ve vidlici), dva chce manželka, jeden bude takovej testovací (nevím jestli to bude v reálu fungovat) na obojek vesnickýho jezevčíka u našich (obojek s GPS by jednou za 3 dny pravidelně určitě nedobíjeli), tak snad občas kolem nějakýho iPhonu proběhne.

  Uvidímě, každopádně airtag ve spojení s iPhonem by mohl mít lepší přesnost ve vnitřních prostorech, tam má snímací iPhone lepší lokalizační informace, například pomocí okolních wifi sítí. To ta GPS ve vidlici neumí.

  Jenze to ma iPhone a ne airtag. a druha vec, o GPS ve vidlici se clovek nedozvi dkud to nerozebere. Kdezto AirTag zacne na sebe upozornovat zvukem…

  Objednal jsem nakonec jen 1 kus. Asi nevim, co bych se 4mi delal, klice vim vzdy, kde je mam. Hlavne ty klicenky za drazsi AirTag samotny jsou fakt dobry joke, uz i proto beru jen jeden.

  no origo je zase fakt nesmysl ta klíčenka , ale přímo na stránkách apple můžeš koupit
  Bezpečné poutko Belkin s řemínkem 390,00 Kč nebo Bezpečné poutko Belkin s klíčenkou 390,00 Kč

  nevypadá to špatně a cena je mnohem příznivější

  Jakým způsobem lze v telefonu deaktivovat AirTagy, pokud se nechci do jejich trackování zapojovat?

  to je celkem zajímavý dotaz !!!
  taky to chci vědět

  Já zatím nic nedohledal, ale s příchodem 14.5 a AirTagy se určitě nějaké návody v EN objeví, možná i LSA.

  Az budes simple jako ja, tak budes vedet jak to vypnout 😉 rekl bych ti neco co by te mozna doooooooosti prekvapilo, ale urcite na to prijdes sam kdyz ted prolezas internet.
  Jen jestli se divas na informace ze spravneho obdobi…

  Mě by to také zajímalo. Koupil jsem si iPhone kvůli soukromí a nechci, aby telefon komunikoval mimo moje dovolení. Funkci na Covid stopování mám také vypnutou.

  Hele Filipe, az @Tufik o sobe rekne ze je simple a @true o sobe prohlasi ze je co ck ot, tak vam to prozradim, ale jak jsem psal vyse, i ty budes hooooodne prekvapen 😉

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější