Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Objevte nové Spring into Summer slevy, díky kterým můžete parádně ušetřit. Díky těmto speciálním nabídkám a slevám si můžete přijít na software nejrůznějšího druhu, díky čemuž můžete například aktualizovat váš počítač a značně si usnadnit práci či studium z domova. Níže naleznete řadu slevových kódů. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejlepší nabídky, kdy si můžete pořídit programy Microsoft za bezkonkurenční slevy.

Potřebujete licenci na Windows 10 Pro, Office 2019 nebo LTSC? Nyní máte skvělou příležitost si vychutnat úžasné slevy na Dealworlds.

dealworlds akce fb
Zdroj: dealworlds

Nejlepší nabídky

Za speciální a doslova magické ceny si můžete přijít na populární produkty jako Windows 10 Pro a Microsoft Office 2019. Tento software si můžete zakoupit rovnou bez nutnosti zadávání kupónů. Nepromeškejte tuto akci!

Windows za polovinu s kódem SDW50

Vychutnat si slevu nebylo nikdy jednodušší. Neváhejte tedy a pouhým klepnutím vložte do nákupního košíku jeden z těchto produktů. Nezapomeňte poté zadat slevový kód ve znění SDW50, díky čemuž se vám cena sníží o skvělých 50 %.

Sleva 62 % na speciální balíčky s kódem SDW62

Skvěle zkombinované speciální balíčky, které si nyní můžete pořídit s 62% slevou a ještě více tak na nich ušetřit.

Sleva 55 % na řadu dalších produktů s kódem SDW55

Do slevy samozřejmě zamířila notná dávka dalších produktů. Pokud tedy hledáte software například pro práci z domova, studium či pro profesionální použití, níže vypsané slevy vás dokáží skvěle potěšit. Pro aplikaci slevy je nutné zadat slevový kód ve znění SDW55, díky čemuž se cena sníží o 55 %.

Celý proces nákupu je nesmírně jednoduchý a v mžiku si s ním poradíte. Rozhodně také oceníte, že se pro platbu nabízí hned několik bezpečných variant. Mějte ale na paměti, že všechny výše vypsané nabídky jsou časově i početně omezeny. Přesně prosto byste s nákupem rozhodně neměli otálet a vytoužený produkt si zakoupit včas.

Jak zaplatit přes PayPal

V obchodě GoDeal24.com navíc můžete zaplatit za pomocí bezpečné služby PayPal, na kterou se denně spoléhají tisícovky lidí. Jednoduše vám stačí přejít k samotné platbě jako host či registrovaný uživatel a zvolit platbu skrze Cwalletco. Následně stačí klepnout na Place Order a objednávku tak potvrdit. Tímto se přesměrujete k samotné platbě, kde si budete muset vybrat platební metodu. Poté se vám objeví řada platebních metod, kde si už jen stačí vybrat PayPal (nebo přímo platbu kartou) a nadále postupovat přímo na PayPalu. Celý proces si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Pokud byste při nákupu narazili na problém, nebo byste se chtěli jen na něco zeptat, můžete se doslova kdykoliv obrátit na zákaznickou podporu. Stačí zaslat e-mail na adresu support@dealworlds.com a obratem se vám bude věnovat proškolený personál.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější