Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to sa nájde naozaj niekto kto bude za podcasty platiť a zvlášť na slovensku a v česku

  Ja určite nie, a ešte ak mienia do súčasných bezplatných podcastov drbnúť reklamu tak prestavam počúvať podcasty úplne.
  Ja teda neverím, že bude v našich jazykoch hodnotný obsah, za ktorý by som bol ochotný platiť.

  Vy jste pouze zahleděný na situaci, že tady bude čistě speciální podcast za který se bude platit. Ale existuje spousta tvůrců, kteří dávají bonusy z rozhovorů či celé záznamy na patreon, aj. A já jako uživatel daleko raději toho tvůrce podpořím a tedy zaplatím na apple podcast a budu mít vše v jedné aplikace, než kvůli tomu mít 10 aplikací.

  No veď to píšem, myslím že nebude dosť hodnotného obsahu za ktorý budem ochotný platiť. Ale možno sa mýlim a ak tam budú kvalitne záznamy z rozhovorov a podobne tak možno to prehodnotím.

  @palihora
  Ne, vy pletete pátý přes devátý. Kvalitní obsah tam už dávno je, ale nikdo ho nebude dělat zadarmo. Takže pokud ho nedělají pod nějakou firmou jakou je Seznam, tak buď mají reklamy nebo patreon a další služby. A ten patreon právě slouží k podpoře tvůrce za který ten podporovatel může něco dostat. Něco jako je třeba dalších X minut bonusové obsahu k tomu již vydanému rozhovoru, který je furt brán jako hlavní část.

  A pokud vás do této doby nezaujalo nic, co by vám stálo za zaplacení, tak pochybuji, že se zčista jasna něco takového objeví kvůli možné podpoře na apple podcasts, když už ta podpora šla i jinde. Kdežto vy dlouhodobě máte postoj „předplatné je fuj.

  @palihora

  Ale moje původní reakce byla na jk001, který nechápe proč by někdo platil za podcasty. bonusy. atd.
  Jsou prostě rozhovory nebo jiná tvorba, která ti něco dává či tě zaujme natolik, že chceš slyšet vše. Nebo chceš čistě jenom podpořit tvůrce, ať pokračuje a ty ho můžeš poslouchat i nadále.

  Taky nepodporuji předplatné, ale pokud za to nebudou chtít stovky měsíčně, tak mít vše v jedné aplikaci mi přijde fajn.

  Jasne ze predplatne je fuj, ja si VSETKO kupujem a viem čo dostanem.
  Nie som pirát ani že by som nechcel za kvalitný obsah platiť, to se pletete VY, sorry.

  Já neříkám, že jste pirát nebo něco podobného. Jen všichni víme, jaký negativní postoj k předplatnému máte. A pouze jsem poukazoval na to, že pokud váš do této doby nezaujalo nic z aktuálních pořadů za které byste byl i ochoten platit, tak šance, že se zčista jasna něco objeví je minimální.

  Bla,bla,bla, prachy. Všetko bude už len za prachy.pomaly sa znovu vrátime k modelu pyratstva. Tam 5 euro tam 3 euro tam 6 euro a zrazu zistíš že dávaš sto euro mesačne len za hovadiny. A okrem toho pán Peter keby tie prachy dostal ten čo ten podcast tvorí tak chápem tvoj názor lenže on bude mat s toho veľké minimu asi tak hovno drvivá vyčíňa predplatného ide Applu . A tých poplatkov už bude len čím ďalej viac a za všetko.za chvíľu si začne Apple účtovať aj hovory uskutočnené Apple zariadením . A nakoniec ti začnú sťahovať za každé použitie zariadenia. Rozsvieti sa dysplay bum dva centy. Spravíš fotku bum dva centy a nakoniec to dôjde k tomu že bum iPhone o stenu a bum ho nokia klasic mobile 😀😀😀😀.

  Jasně Dušane. Všichni ti dají všechno zdarma, protože ty tvoříš na jejich platformě a dostaneš s k milionu uživatelů. Probuď se. Apple si bude brát 30% první rok a poté 15%. Což z 5 dolaru bude po roce delat 4,25 dolaru. A to vazne neni zanedbatelna castka za jednoho uzivatele. A to i presto, ze 20 dolaru bude stat rocni poplatek za vyuzivani toho predplatitelskeho programu.

  Dale byste se mohl probrat ohledne stovek dolaru mesicne. Tvurce neni nutny tam to predplatne mit. Nejnizsi castka bude 49 centu. A nikdo vas nenuti si neco platit a pokud se tak rozhodnete, tak to staci udelat u tech, ktery jsou pro vas dulezite.

  Nebo mi klidne sdelte jedinou sluzbu, ktera poskytuje sve sluzby zadarma aje nejak rozsirena? Rad se podivam, ale urcite takovou nenajdete. Yotube si bere dardu. Na spotify dostane velky kulovy. Patreon si bere 1%, atd.

  A bylo by fajn si uvedomit, ze to apple nedela jenom z duvodu, ze chce vice prachu. Sice je to taky nejaka cast a urcite ne mala. Ale je potreba si uvedomit, ze kdyz ty podporis tvurce, tak on se tim muze zivit. Tudiz muze delat kvalitnejsi obsah, muze nakoupit lepsi techniku nebo zvat kvalitenejsi a znamejsi hosty. Ale vy to vidite proste jenom slepe Apple a jeho prachy. Proc byste se na to koukal i z druhe strany, ze? :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější