Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to beta pouze na pozvání. Není veřejná – jen pokud máte XGPU a dostanete pozvánku od MS. Pozvánek bude prý – dle Microsoftu – přibývat rychle (v týdenních intervalech). Ale pořád to bude nějakou dobu jen na pozvání.

  hlupost, prave som sa zaregistroval a hned som dostal pozvanku

  @gazda: Gratuluji, měl jste štěstí. Jinak ale na Game Pass se neregistruje, Game Pass je placená služba spojená s Microsoft účtem (pokud tedy nemáte zkušební verzi nebo např. 3měsíční kartu, kterou jste dostal třeba s novou konzolí). Takže asi máte na mysli, že jste si službu zaplatil, případně si vytvořil Microsoft účet a pak aktivoval Game Pass Ultimate.

  Tak jsem se přihlásil na svůj Xbox účet na webu. Zaplatil jsem GamePass Ultimate a těšil se na hry.
  Nikde jsem postup nenašel jak Xcloud spustit a na online chatu xboxu mi bylo řečeno, že není dostupné.

  Běžte na Xbox.com/play. Pokud máte štěstí a xCloud Vám aktivovali, budete tam moci pokračovat. V opačném případě musíte čekat, až se na Vás dostane s pozvánkou.

  Děkuji za radu, ale bohužel neaktivovali.
  Těšil jsem se a zaplatil ultimate, postupoval jsem dle tohoto článku a přesto jsem si nezahrál.
  Doufám, že si toto někdo přečte a zbytečně nevyhodí peníze jako já.

  @Jiří Filip: Informace ve vašem článku (cituji: “… až dosud byl xCloud pro iOS a PC dostupný pouze na základě exkluzivní pozvánky. Pokud i vy patříte mezi předplatitele Xbox Game Pass Ultimate, budete se moci již ode dneška připojit ke službě xCloud…”) a od Microsoftu (cituji: “ Přístup do služby Xbox Cloud Gaming (Beta) na xbox.com je jen pro zvané.”) se poněkud liší. Ostatně jinak hovoří i článek, na který odkazujete jako “zdroj”. 🤷‍♂️

  !!! Nekupujte si GAMEPASS, článek není pravdivý !!!
  Pokud jste si kdokoli s nadšením z tohoto článku zaplatil gamepass ultimate a poté jste zjistili, že není funkční kontaktujte šéfredaktora pana Filipa. Určitě vám rád z vlastní kapsy škodu uhradí a omluví se vám za dezinformaci.

  Článek je pravdivý, beta testování probíhá přes pozvánky. Ty sice Microsoft rozesílá ve velkém, ale zřejmě se u pana Jiřího stalo, že mu zkrátka ještě nedorazila. Dřívější mystifikaci ve formě komentáře ohledně toho, že by mělo být testování dostupné všem nynějším předplatitelům jsem už stáhl. Vycházel jsem bohužel mylně z toho, že naprosto všem v mém okolí, ale i podle diskuzí na internetu pozvánky automaticky dorazily. Komu ještě pozvánka nedorazila a štve ho, že nemůže hrát, může zažádat o refund u Microsoftu – https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/refund-subscriptions

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.