Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zdravím, na jakém principu funguje? Má v sobě GPS modul? Nebo je vyhledávání přes BT a musím být cca do 15 m od AirTagu?

  Stačí, aby v jeho okolí byl jakýkoliv iPhone, iPad atp a najdete ho. Slouží k tomu iOS zařízení všech uživatelů. Čili nemusíte být vůbec blízko.

  Cenovka příjemně překvapila. Čekal jsem to daleko dražší

  Taky. Vzhledem k tomu, že konkurenční Tile stojí tuším 33 dolarů, čekal jsem v lepším případě 49, v horším tak 79. Tohle je hodně dobrá nabídka :-)

  Vieš o tom, že s kľúčenkami a podobnými blbosťami to bude drahšie ako ten tile? :D Zamyslel si sa nad tým?

  Klíčenky budou během pár týdnů na Aliexpressu za dolar. Takže ne, nebude to dražší. Klíčenku za 1200 by si kupoval jen magor :-D

  Ty vole, tak to je sila. Z ali :D. Keby si napísal, nejakú značku, čo to bude dávať za 10 €, ako napr. ten belkin ale Ali? Ak chceš riskovať 29€ a stratiť to niekde, pretože veci z ali nie sú najkvalitnejšie.

  Jasne, máš aj fakt na podporu tej kraviny? :D Či len preto, lebo sa to vyrába v číne? Ešte napíš, že aj iphone je rebrand z ali :D. vtipálek.

  Spokojenost, dobry napad mechaniky lokalizace, cenova politika… a verim, ze softwarove to bude fungovat dobre a bude to hit:)
  Klidne se do me pustte😜😈

  GPS🤣🤣🤣🤣🙈

  myslíte, že by se dal využít i na obojku psa? 🙂

  Určitě dal. Jednak ho člověk podle toho najde a jednak se to dá nastavit, že to každému člověku s NFC telefonem ukáže kontakt na vás…

  Mnohem lepší řešení je Tractive. Používáme u naše pejska už dva roky a je to skvělý přístroj s moc krásnou aplikací. Má to teda ale GPS modul a musí se to dobíjet co 4 dny no. Ale Za hodinu je to nabité. Měří to i aktivitu chlupáče.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější