Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No jo.. akurat soudruzi z Parallels taktne mlcia o tom, ze v 16.x verziach (Intel aj M1) okrem USB storage nepodporuju inu virtualizaciu portov – takze zabudnite na rozne USB prevodniky, diagnosticke kable a podobne zariadenia, tie nebudu fungovat ani v Intel verzii (a vo verzii M1 by museli mat ARM drivery, x86 drivery pochopitelne Windows ARM nepodporuje).
  Posledna verzia Parallels, kde este USB passthrough funguje, je 15.

  Chapem to teda spravne, ze na M1 s Parallels 16.5 sa mi budu dat virtuslizovat len Windows 10 ARM a nie klasicke Windows 10?
  Tj moja existujuca virtualka s klasickymi Windows 10 (a dalsim sw v nich nainstalovanym) mi na M1 nepobezi i nadalej?

  Jsem rád, když jsem se s nákupem Mac mini s M1 zbavil Windows.
  PROČ bych to dělal???

  Protože občas světe div se jsou SW které běží pouze pod Windows a nikdy nepoběží nijak jinak. A hold někdo kdo na tom chce pracovat plnohodnotně a ne si jen hrát s fotkama a internetem tak si tam ten Windows potřebuje dat. Nechápu tyhle komentáře. Chápu, že je spousta lidí co to nepotřebuje, ale určitě to nemusíte odsuzovat. Naopak takových lidí co používají Apple jen kvůli desingu a v tom je Windows znám dost…

  Ale proč by si ti co potřebuji Win, kupovali mac s M1 čipem? Tedy pokud nemají jiné pc s Win a na něj se připojují přes RDP?

  Tak třeba koupit si touchbar MacBook Pro s repairability koeficientem 1/10 a pak na to dát Windows, je, odhléneme-li od obecně poměrně vysoce uživatelsky přívětivých současných klávesnic, naprostá konina.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.