Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  v roce 2013 jsem zakoupil v Mironetu nový 27″ iMac, poslední z verzí než přišel 5K display, po vybalení, připojení a zapnutí doma klasický zvuk „chime“, větrák se rozběhl, Mac naběhl do OSX, už podle zvuku HDD, ale obraz nic, tmavá obrazovka, po servisu v ITS na Vinohradské mi servisní technik sdělil, že display nebyl vadný, ale nebyl k základní desce fyzicky připojený, k čemuž rozhodně nemohlo dojít vlivem přepravy , stejná záhada, jak se tohle může dostat ven z výroby přes výstupní kontrolu? zvlášť u Apple, a posunuté logo jablka na skle je proti tomu jen kosmetická záležitost

  Co je na něm vzácného? Je to jen jednoduše zmetek. Ona už ta kvalita Apple je někde jinde. Za posledního 1,5 roku. iPad – vráceno – 5 vadných pixelů ihned po zapnutí. MacBook Air – poškrábaný touchpad z výroby – vráceno, Watch 6 – poškrábaný case u korunky z výroby – vráceno, iPhone 12 pro Max, zdeformovaný konektor pro nabíjení z výroby- vráceno. Neříkám, že jsou jejich výrobky špatné, ale to se mi ještě u jiného výrobce nikdy nestalo.

  Tak samozrejme ze se ti to u jineho vyrobce nestalo kdyz, Samsung notasy jsou tady stale exotika a Huawei to taky s noteboky u nas moc nerozjel ;-)

  Ja mam spatnou zkusenost s iPhone XS… po vybaleni byl posekany ramecek telefonu. Reklamovat takovou vec byl hrozny zazitek. Apple by preci nikdy takovou hruzu nepustil do prodeje, takze jsem si to automaticky zpusobil sam. Bylo to neprijemny, opravdu hodne.

  Měl jsem (dle popisu) tentýž problém, bez problému výměna kus za kus okamžitě na místě… Asi jde spíš o přijímacího technika než o Apple…

  No však právě, jsou s tím potom dost problémy, protože ti prodejce nemusí věřit, že si to člověk neudělal sám a teď to chce vrátit. Už si nic od Apple nekupuji přes internet, vždy si to jdu osobně vyzvednout a hned to rozbaluji před pracovníkem obchodu, omrknu zda je zařízení na oko v pořádku a teprve odcházím. Je to vážně lepší.

  a nebo si natocit cely unboxing, aby v pripade, kdyz bude neco v neporadku, mel clovek snadnou reklamaci ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější