Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Velikonoce jsou doslova za rohem, díky čemuž se již nyní můžeme radovat z nových slev. Pokud máte po březnu chuť nakupovat, tak právě velikonoční slevy jsou skvělou příležitostí, díky čemuž můžete ušetřit spoustu peněz na těch nejrůznějších produktech. A přesně proto je nyní nejlepší čas pro aktualizaci vašeho počítače!

Operační systém Windows 10 Professional vám pro váš počítač dokáže poskytnout skvělý výkon za úžasnou cenu. Pokud jste se doposud vyhýbali aktualizaci systému na zmiňovanou verzi z důvodu ceny, tak byste rozhodně neměli promeškat Velikonoční slevy obchodu GoDeal24, který nyní nabízí Windows 10 Pro, Home a další Windows 10 produkty či balíčky za bezkonkurenčně nejnižší ceny.

Godeal24 velikonoce fb
Zdroj: Godeal24

Jestliže potřebujete nejnovější verzi kancelářského balíčku Microsoft Office a licenci na Windows 10 zároveň, máte obrovské štěstí! Nyní vám totiž stačí zakoupit pouze Office, ke kterému dostanete v rámci velikonočního speciálu systém zcela zdarma. Mějte ale na paměti, že licencí je omezené množství a poptávka je vskutku vysoká.

Velikonoční speciál – Kup licenci a další získáš zdarma

Godeal24.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem specializující se na prodej softwarových licencí za bezkonkurenční ceny. Při příležitosti letošních Velikonoc obchod odstartoval Obrovské velikonoční slevy, díky kterým si můžete přijít na produkty s až 55% slevou.

Sleva 50 % na MS Windows s kódem SGO50

Nově zlevněné produkty: 50% sleva s kódem SGO50

Další skvělé akce! 55% sleva s kódem SGO55 na tyto produkty

Nákup na Godeal24 je navíc nesmírně jednoduchý. Ihned po dokončení a zaplacení objednávky e-mailem obdržíte vaše licenční klíče, aniž byste na ně museli čekat dlouhé dny. Pokud byste navíc měli nějakou otázku, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou 24/7 zákaznickou podporu, kde vám dokáže rychle, mile a stručně poradit. Jednoduše stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a obratem se vám bude někdo věnovat.

Užijte si Velikonoce s novou verzí operačního systému a kancelářského balíčku!


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Související články

Dnes nejčtenější